Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 322
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1179663
10147
249
ME jelzéssel: Szakrális terek 1926. (2db) Ceruza, papír, egyik üvegezett, 8×12 cm
1197825
10148
249
Michael Florian (1911 -1984): Ex libris, Josef Kylhof. Fametszet, papír, jelzett, 8,5×6 cm
1179067
10149
249
Mohr jelzéssel: Az alkohol ördöge 1928. Ceruza, papír, 12×19 cm
1174616
10150
249
4800
Molnár jelzéssel: Gyümölcsök csendélet. Olaj, vászon, 30×40 cm
1189539
10151
249
Molnár C. Pál (1894-1981): Olasz borozó. Fa metszet, papír, jelzett, 12×10 cm 1172703
10152
249
26000
Monos József (1932-): Utcarészlet. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm 1190124
10153
249
90000
1190112
10154
249
Nagy jelzéssel: Férfi portréja, szén, papír, 55×43 cm
1190115
10155
249
Nagy jelzéssel: Ülő férfi, szén, papír, 61,5×43,5 cm
1190116
10156
249
Nagy jelzéssel: Idős asszony portréja, szén, papír, 56,5×43 cm
1190122
10157
249
1190114
10158
249
Nagy jelzéssel: Utcaseprő, szén, papír, 62×43 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF