Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 322
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1190130
10159
249
19000
Cs. Nagy András (1927-): Tél. Tempera, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm 1197798
10160
249
Nechánszky József (1936-): Ex libris, Lippóczy Norbert. Rézkarc, papír, jelzett, 9×11 cm
1190128
10161
249
Nemes jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, üvegezett keretben (sérült), 66×49 cm
1192815
10162
249
15000
Neogrády jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, vászon, festék kopással, keretben, 48×58 cm
1145077
10163
249
1163989
10164
249
1190451
10165
249
15000
Neogrády jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, vászon, keretben, 50×70 cm 1192142
10166
249
Nyilassy jelzéssel: Pipázó. Olaj, karton, 46×34 cm
1190117
10167
249
3200
Orosz Gellért (1919-2002): Vázlatrajz. Tus, papír, jelzés nélkül, hátán eredetigazolással, 21×26 cm 1179253
10168
249
Orosz László (1928-2000): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×50 cm
1197337
10169
249
30000
Orsos Teréz (1956-): Kosárfonó. Olaj, farost, jelzett, 59×39 cm 1197346
10170
249
30000
Orsos Teréz (1956-): Pipázó nagymama. Olaj, farost, jelzett, 49×28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF