Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 322

Cs. Nagy András (1927-): Tél. Tempera, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm
10159.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Nechánszky József (1936-): Ex libris, Lippóczy Norbert. Rézkarc, papír, jelzett, 9×11 cm
10160.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nemes jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, üvegezett keretben (sérült), 66×49 cm
10161.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Neogrády jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, vászon, festék kopással, keretben, 48×58 cm
10162.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10163.

Rufpreis:
2 000 HUF

10164.

Rufpreis:
4 000 HUF

Neogrády jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, vászon, keretben,  50×70 cm
10165.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Nyilassy jelzéssel: Pipázó. Olaj, karton, 46×34 cm
10166.

Rufpreis:
8 000 HUF

Orosz Gellért (1919-2002): Vázlatrajz. Tus, papír, jelzés nélkül, hátán eredetigazolással, 21×26 cm
10167.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Orosz László (1928-2000): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×50 cm
10168.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Orsos Teréz (1956-): Kosárfonó. Olaj, farost, jelzett, 59×39 cm
10169.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Orsos Teréz (1956-): Pipázó nagymama. Olaj, farost, jelzett, 49×28 cm
10170.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF