Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 322
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1197045
10086
249
Friedrich Gábor (?-?): 3 db különféle plakáttervek, vegyes technika, papír, különböző méretben, kis szakadásokkal, felcsavarva, 50×30 cm
1174473
10087
249
28000
Gárdai jelzéssel: Etetés az udvaron. Olaj, vászon, keretben, 65×82 cm
1175756
10088
249
Geiger jelzéssel: Kártyázók. Tus, karton, 21×30 cm 1196628
10089
249
Gerenday jelzéssel: Szikra gyufás csendélet. Olaj, falemez, 42×56 cm 1157573
10090
249
Gyulai Líviusz (1937-): Carmina Burana. Linó, papír, jelzett, d:10 cm
1193148
10091
249
1189932
10092
249
Hajós jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 48×38 cm 995064
10093
249
1188593
10094
249
Hatvany jelzéssel: Ráckevei Dunapart. Olaj, farost, keretben, 40×60 cm
1174041
10095
249
Háromházi Ferger Ferenc (1908-1983): Betakarítás. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×60 cm
1174035
10096
249
1174037
10097
249
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF