Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 322

10026.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bihari jelzéssel: A törött hegedű, olaj, vászon, 90×140cm
10027.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Bolmányi jelzéssel: Táncoslány. Olaj, vászon, újszerű keretben, 74×58 cm
10028.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Borovszky jelzéssel: Krakkó, fametszet,jelzett, 2 db ebből az egyik paszpartuban, 19x14cm
10029.

Rufpreis:
1 400 HUF

10030.

Rufpreis:
10 000 HUF

Böhm Lipót (1916-1995): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, üvegezett keretben, 60×80 cm
10031.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Bölcskey Ferenc (1897-?): Hazafelé. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 21×27 cm
10032.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10033.

Rufpreis:
3 000 HUF

Brettschneider Rudolf (?-?): Gitárszó. Olaj, vászon, jelzett, sérült keretben, 50×40 cm
10034.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Bubelényi László (1953-): Régi malom. Olaj, farost, jelzett, keretben, 34×49 cm
10035.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10036.

Rufpreis:
5 000 HUF

Conrád Gyula (1877-1959): A Tabán látképe. Rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, üvegezett keretben, 8,5x11 cm
10037.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF