Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 322
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1180751
10026
249
1133092
10027
249
24000
Bihari jelzéssel: A törött hegedű, olaj, vászon, 90×140cm
1178090
10028
249
Bolmányi jelzéssel: Táncoslány. Olaj, vászon, újszerű keretben, 74×58 cm
1193007
10029
249
Borovszky jelzéssel: Krakkó, fametszet,jelzett, 2 db ebből az egyik paszpartuban, 19x14cm
1063210
10030
249
1175763
10031
249
32000
Böhm Lipót (1916-1995): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, üvegezett keretben, 60×80 cm
1194230
10032
249
Bölcskey Ferenc (1897-?): Hazafelé. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 21×27 cm
1192801
10033
249
1196560
10034
249
30000
Brettschneider Rudolf (?-?): Gitárszó. Olaj, vászon, jelzett, sérült keretben, 50×40 cm
1172564
10035
249
22000
Bubelényi László (1953-): Régi malom. Olaj, farost, jelzett, keretben, 34×49 cm
1177768
10036
249
1192234
10037
249
Conrád Gyula (1877-1959): A Tabán látképe. Rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, üvegezett keretben, 8,5x11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF