Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
931439
10096
248
951987
10097
248
1185290
10098
248
Gy. Nemes András (?-?): Vázlatok, kisméretű vázlatfüzet számos különféle érdekes vázlatrajzzal, vegyes technika, papír, kicsit laza, enyhén kopott vászonkötésben, néhány lap kijár, egyébként jó állapotban, különböző méretben 1188184
10099
248
Molnár C. Pál (1894-1981): Úszómester, ofszet-karton, 29,5×21 cm 1183200
10100
248
Neogrády jelzéssel: Vadász a folyóparton. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 24×35 cm 1157741
10101
248
4600
Négeli jelzéssel: Vitorlások lehúzott vitorlákkal. Olaj, vászon, 47×60 cm
1181617
10102
248
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Kavalkád, akvarell, karton, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 46×87 cm
942840
10103
248
Novák Henrik (1938-): Éljen Május 1. Plakát terv. Vegyes technika, papír, jelzett, szakadásokkal, 82×59 cm 942785
10104
248
Novák Henrik (1938-): Éljen Május 1. Plakát terv. Vegyes technika, papír, jelzett, kisebb szakadásokkal, 82×59 cm 1163976
10105
248
4600
Novotny jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost, keretben, 31×44 cm
998223
10106
248
140000
1186513
10107
248
Pataky jelzéssel: Karinthy Frigyes (?) portréja, vegyes technika, papír, 32×25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF