Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 226

10096.

Rufpreis:
5 000 HUF

10097.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gy. Nemes András (?-?): Vázlatok, kisméretű vázlatfüzet számos különféle érdekes vázlatrajzzal, vegyes technika, papír, kicsit laza, enyhén kopott vászonkötésben, néhány lap kijár, egyébként jó állapotban, különböző méretben
10098.

Rufpreis:
3 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Úszómester, ofszet-karton, 29,5×21 cm
10099.

Rufpreis:
800 HUF

Neogrády jelzéssel: Vadász a folyóparton. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 24×35 cm
10100.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

Négeli jelzéssel: Vitorlások lehúzott vitorlákkal. Olaj, vászon, 47×60 cm
10101.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Kavalkád, akvarell, karton, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 46×87 cm
10102.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10103.

Rufpreis:
2 800 HUF

10104.

Rufpreis:
2 800 HUF

Novotny jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost, keretben, 31×44 cm
10105.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

10106.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

Pataky jelzéssel: Karinthy Frigyes (?) portréja, vegyes technika, papír, 32×25 cm
10107.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF