Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1186132
10168
248
Varga jelzéssel: Falatozó. Olaj, karton, sérült keretben, 25×20 cm
1186781
10169
248
Váczi András(1967-): Álom. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 23x18 cm 1186772
10170
248
Váczi András(1967-): Balatoni tájkép. Rézkarc, papír, jelzett, 11x16 cm 1169493
10171
248
15000
Vészlőy jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon, 40×50 cm
1169505
10172
248
15000
Vészlőy jelzéssel: Szentendrei utca részlet. Olaj, vászon, keretben, 40×50 cm
1168575
10173
248
Vincze Lajos (1914-2002): Az ókortudomány. Tus, papír, jelzett, 21×14 cm
1065206
10174
248
Virág Béla (?-?): Női porté. Olaj, vászon, jelzett, antik keretben, 65×47 cm 1187864
10175
248
22000
Zich Ferenc (1867-1913): Városi táj. Olaj, vászon. Jelzett. Keretben. 56x46 cm 1139026
10176
248
Zielinszky Erzsébet (1937-): Ősz. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm
1185921
10177
248
Zórád jelzéssel: Családi ház. Vegyes technika, papír (foltos), 32×51 cm 1183023
10178
248
2200
Olvashatatlan jelzéssel: Szent Gellért szobor a vízeséssel. Olaj, karton, sérült, 39×30 cm 1182841
10179
248
Olvashatatlan jelzéssel: Virágszedő. Olaj, karton, 15×10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF