Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
193015
10156
248
Szinte jelzéssel: Olvasó nő,akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 29×39cm
1184273
10157
248
15000
Szűcs János (1917-1995): Táj. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm
1186415
10158
248
4400
Takács Zoltán (1946-): Mesefigurák, akvarell, papír, jelzett, megjelent a Dörmögő Dömötör egyik 1971-es számában, 22x30cm 1186813
10159
248
Tábori József (1928-2001): Csónakok. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 27×37 cm 1186830
10160
248
Tábori József (1928-2001): Öreg ház a kőkeresztnél. Akvarell, papír, jelzett, 33×47 cm 1165245
10161
248
Thormáné jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, sérült keretben, 70×50 cm 1187036
10162
248
Toroczkay Oszvald (1884-1951): Ex libris Pinterits, háborús tematikájú ex libris, klisé, papír, jelzett a klisén, 9×6,5 cm 1187607
10163
248
Tóth jelzéssel: Téli táj tóval, olaj, papír, 13×17,5 cm 697938
10164
248
14000
1118239
10165
248
Udvary Pál (1900-1987): Nagymaros. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm 1188169
10166
248
Vajda jelzéssel: Ikonos fej. Olaj, karton. (kis szakadással) 46x36 cm 1117988
10167
248
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF