Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 226

Szinte jelzéssel: Olvasó nő,akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 29×39cm
10156.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szűcs János (1917-1995): Táj. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm
10157.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Takács Zoltán (1946-): Mesefigurák, akvarell, papír, jelzett, megjelent a Dörmögő Dömötör egyik 1971-es számában, 22x30cm
10158.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Tábori József (1928-2001): Csónakok. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 27×37 cm
10159.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tábori József (1928-2001): Öreg ház a kőkeresztnél. Akvarell, papír, jelzett, 33×47 cm
10160.

Rufpreis:
1 000 HUF

Thormáné jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, sérült keretben, 70×50 cm
10161.

Rufpreis:
8 000 HUF

Toroczkay Oszvald (1884-1951): Ex libris Pinterits, háborús tematikájú ex libris, klisé, papír, jelzett a klisén, 9×6,5 cm
10162.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tóth jelzéssel: Téli táj tóval, olaj, papír, 13×17,5 cm
10163.

Rufpreis:
2 000 HUF
16

10164.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Udvary Pál (1900-1987): Nagymaros. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm
10165.

Rufpreis:
10 000 HUF

Vajda jelzéssel: Ikonos fej. Olaj, karton. (kis szakadással) 46x36 cm
10166.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10167.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF