Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1139452
10193
248
Olvashatatlan jelzéssel: Folyások. Vegyes technika, papír, 19×31 cm 1170368
10194
248
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok. Olaj, megvetemedett farost, 49×38 cm
1172737
10195
248
Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép. Olaj, papír, 20×29 cm
1181395
10196
248
3400
Olvashatatlan jelzéssel: Arcok, fazonok, olaj, vászon, 18×24 cm 1181401
10197
248
3400
Olvashatatlan jelzéssel: Vincent III., olaj, farost, 25×20 cm 1181409
10198
248
3400
Olvashatatlan jelzéssel: Zöldruhás nő, olaj, farost, 25×20 cm 1181410
10199
248
3400
Olvashatatlan jelzéssel: Nő kalapban, olaj, farost, 25×20 cm 1163719
10200
248
Olvashatatlan jelzéssel: Bíróság előtt. Festett fa lemez, üvegezett keretben, 46×33 cm
1158336
10201
248
Olvashatatlan jelzéssel: Barátnők. Szén, papír, 56×42 cm 1160341
10203
248
Olvashatatlan jelzéssel: Fák a dombtetőn. Olaj, farost, 34×53 cm 1169323
10204
248
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Olaj, karton, keretben, 50×65 cm
1182880
10205
248
Jelzés nélkül: 2 db Füles címlap terv. Vegyes technika, papír, egyik sarka bevágva, 32×24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF