Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 226

Olvashatatlan jelzéssel: Folyások. Vegyes technika, papír, 19×31 cm
10193.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Alakok. Olaj, megvetemedett farost,  49×38 cm
10194.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép. Olaj, papír, 20×29 cm
10195.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Arcok, fazonok, olaj, vászon, 18×24 cm
10196.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Olvashatatlan jelzéssel: Vincent III., olaj, farost, 25×20 cm
10197.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Olvashatatlan jelzéssel: Zöldruhás nő, olaj, farost, 25×20 cm
10198.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
19

Olvashatatlan jelzéssel: Nő kalapban, olaj, farost, 25×20 cm
10199.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Olvashatatlan jelzéssel: Bíróság előtt. Festett fa lemez, üvegezett keretben, 46×33 cm
10200.

Rufpreis:
1 600 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Barátnők. Szén, papír, 56×42 cm
10201.

Rufpreis:
800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Fák a dombtetőn. Olaj, farost, 34×53 cm
10203.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Olaj, karton, keretben, 50×65 cm
10204.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Jelzés nélkül: 2 db Füles címlap terv. Vegyes technika, papír, egyik sarka bevágva, 32×24 cm
10205.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF