Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 226

Rippl-Rónai József (1861-1927): Agarak, Cinkográfia, jelzett,  17x25 cm
10120.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rippl-Rónai József (1861-1927): Lovak, Cinkográfia, jelzett,  17x25 cm
10121.

Rufpreis:
5 000 HUF

Róna jelzéssel: Álomképek. Olaj, farost, 30×57 cm
10122.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Rudnay jelzéssel: Férfi fej. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 11×9 cm
10123.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rudnay jelzéssel: Szénaboglyák. Olaj, vászon, 50×60 cm
10124.

Rufpreis:
6 000 HUF
14

Rudnay Gyula (1878-1957): Mulatozók, rézkarc, papír, jelzett, 14,5×20 cm
10125.

Rufpreis:
2 000 HUF
15

Ruzicskay György (1896-1993): Gyermek. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm
10126.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Nyers erő. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm
10127.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×32 cm
10128.

Rufpreis:
1 200 HUF

10129.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Az Apokalipszis lovasa, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24x28 cm
10130.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24x28 cm
10131.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF