Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1188149
10120
248
Rippl-Rónai József (1861-1927): Agarak, Cinkográfia, jelzett, 17x25 cm 1188146
10121
248
Rippl-Rónai József (1861-1927): Lovak, Cinkográfia, jelzett, 17x25 cm 1160361
10122
248
Róna jelzéssel: Álomképek. Olaj, farost, 30×57 cm
1183195
10123
248
Rudnay jelzéssel: Férfi fej. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 11×9 cm 1182325
10124
248
Rudnay jelzéssel: Szénaboglyák. Olaj, vászon, 50×60 cm 1186306
10125
248
Rudnay Gyula (1878-1957): Mulatozók, rézkarc, papír, jelzett, 14,5×20 cm 1154734
10126
248
Ruzicskay György (1896-1993): Gyermek. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm
1154741
10127
248
Ruzicskay György (1896-1993): Nyers erő. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1188190
10128
248
Ruzicskay György (1896-1993): Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×32 cm 1188191
10129
248
Ruzicskay György (1896-1993): Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×32 cm 1188193
10130
248
Ruzicskay György (1896-1993): Az Apokalipszis lovasa, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24x28 cm 1188194
10131
248
Ruzicskay György (1896-1993): Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24x28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF