Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1181229
10084
248
Márrfy jelzéssel: Férfi fej az ablaknál. Olaj, vászon, 69×99 cm 1167121
10085
248
Mesterházy jelzéssel, Körték, olaj, karton, üvegezett keretben, 15x19cm 943049
10086
248
Mihályfi Ernőné, Fischer Ilona (1910-1986): VII. Magyar Béke Kongresszus. Kollázs-vegyes technika, papír, alján szakadás, 64×44 cm 1165172
10087
248
Molnár jelzéssel: Szivaros csendélet. Olaj, karton (festék kopással), keretben, 24×33 cm
944111
10088
248
Molnár C. Pál (1894-1981): Cyrano és a nők. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 19×14 cm 1188183
10089
248
Molnár C. Pál (1894-1981): Ébredés, ofszet-karton, 29,5×21 cm 1188185
10090
248
Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony, ofszet-karton, 29,5×21 cm 1184211
10091
248
MT jelzéssel: Formák. Olaj, karton, 30×23 cm 1182777
10092
248
Murin jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, 29×41 cm 1184251
10093
248
Nagy jelzéssel: Falu a völgyben. Olaj, karton, 34×54 cm 1187021
10094
248
Nagy Árpád (1894-1959): 2 db ex libris, rézkarc ill. klisé, papír, jelzett (szignóval ill. a klisén), különböző méretben 1187404
10095
248
Nagy Márton: A faun ölében. Olaj, vászon, 41x30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF