Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 226

Bors István (1938-2003) szobrászművész vázlatai, cca 100 db, jelzés nélkül, különböző méretben
10012.

Rufpreis:
5 000 HUF

Chován Lóránt (1913-2007): Prága 1962. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm
10013.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Conrad Gyula (1877-1959): Havasok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×24 cm
10014.

Rufpreis:
4 000 HUF

Corini Margit (1897-1982): Korb Henrietta. Olaj, vászon, jelzett, antik keretben, 100×75 cm
10015.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Czimra jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, 83×68 cm
10016.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Czinege Zsolt (1967- ): Fák a tóparton. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 15×30 cm.
10017.

Rufpreis:
12 000 HUF

Czinege Zsolt (1967-): Kék virágok. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 18×25 cm.
10018.

Rufpreis:
12 000 HUF

Czinege Zsolt (1967- ): Magányos csónak. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 16×23 cm.
10019.

Rufpreis:
12 000 HUF

Csergezán Pál (1924-1996): Útmentén, rézkarc, papír, jelzett, 26,5×41 cm
10020.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dévényi János (1956- ): Legyezőformák, akril, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×39 cm
10021.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ék Sándor (1902-1975): Balatonpart, rézkarc, papír, jelzett, 28×38 cm
10022.

Rufpreis:
5 000 HUF

10023.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF