Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 226

Élesdy István (1912-1987): Szénagyűjtők, rézkarc, papír, jelzett, fa keretben, 29,5×39,5 cm
10024.

Rufpreis:
4 000 HUF

10025.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Farkasfalvi Imre (1874-1943): Enteriőr. Olaj, vászon, jelzett, antik sérült keretben 80×60 cm
10026.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

V. Faragó F.:Vihar után. Olaj, vászon, jelzett, 80×90 cm
10027.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

FM jelzéssel: Kisváros a folyónál. Olaj, farost, keretben, 40×52 cm
10028.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fried Pál(1893-1955): Balerina. Színezett lithográfia, papír, jelzett a lithográfián, üvegezett keretben, 43x30 cm
10029.

Rufpreis:
8 000 HUF

Friedlinger Jenő (1890-?): Szőlős csendélet. Pasztell, papír, foltos, 40×49 cm
10030.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Fischer E. jelzéssel: Ülő nő. Akvarell, papír, jelzett, szakadással, 33x24 cm
10031.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Gácsi jelzéssel: 6 db tus rajz, papír, 20×17-29×21 cm
10032.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gebauer jelzéssel: A Gellért-hegy a Szabadság híddal, olaj, vászon, feltekerve, 49×66 cm
10033.

Rufpreis:
10 000 HUF

Gerő Sándor (1904-1977): Szomszéd Balázs és a népművészet. Szomszéd Balázs kutat a padláson. Tus, papír, jelzett, 9×33 (2×) cm
10034.

Rufpreis:
10 000 HUF

10035.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF