Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1186229
10024
248
Élesdy István (1912-1987): Szénagyűjtők, rézkarc, papír, jelzett, fa keretben, 29,5×39,5 cm
1145556
10025
248
40000
1141484
10026
248
24000
Farkasfalvi Imre (1874-1943): Enteriőr. Olaj, vászon, jelzett, antik sérült keretben 80×60 cm
1186840
10027
248
28000
V. Faragó F.:Vihar után. Olaj, vászon, jelzett, 80×90 cm
1182957
10028
248
FM jelzéssel: Kisváros a folyónál. Olaj, farost, keretben, 40×52 cm
1185186
10029
248
Fried Pál(1893-1955): Balerina. Színezett lithográfia, papír, jelzett a lithográfián, üvegezett keretben, 43x30 cm 1140054
10030
248
22000
Friedlinger Jenő (1890-?): Szőlős csendélet. Pasztell, papír, foltos, 40×49 cm
1187378
10031
248
Fischer E. jelzéssel: Ülő nő. Akvarell, papír, jelzett, szakadással, 33x24 cm 1182502
10032
248
Gácsi jelzéssel: 6 db tus rajz, papír, 20×17-29×21 cm 1186538
10033
248
Gebauer jelzéssel: A Gellért-hegy a Szabadság híddal, olaj, vászon, feltekerve, 49×66 cm
1182879
10034
248
Gerő Sándor (1904-1977): Szomszéd Balázs és a népművészet. Szomszéd Balázs kutat a padláson. Tus, papír, jelzett, 9×33 (2×) cm
1086023
10035
248
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF