Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1086986
10060
248
Kéri Imre (1945-): Magyar táj. Színes rézkarc (EA X/XV), papír, jelzett, újszerű keretben 44×55 cm 1184236
10061
248
Kis Fehér jelzéssel: Önarckép 923. Vegyes technika, papír (apró szakadásokkal), 40×30 cm
1172764
10062
248
Kiss jelzéssel: Falusi utcakép. Olaj, vászon, keretben, 44×64 cm 1186776
10063
248
Kisfaludy Kovács József: Panna hegedűvel. Olaj, vászon, jelzett, 90×60 cm 1139012
10064
248
Koleszár György (?-?): A jó pásztor. Olaj, vászon, jelzett, antik nagy méretű keretben, 60×110 cm
1068004
10065
248
1151954
10066
248
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Fúvós. Színezett rézkarc I/XV, papír, jelzett, 13×9 cm
1187013
10067
248
Kolthoff, Mark (1901-1993): Judaika ex libris, fametszet, papír, hátulján feliratozva, 11×8 cm 1186100
10068
248
Komáromi jelzéssel: Szoba részlet. Akvarell, papír, 18×13 cm
1188189
10069
248
Kondor Béla (1931-1972): Kompozíció. Rézkarc, papír, Jelzett. 14x16 cm 1186337
10070
248
Konecsni György (1908-1970): Esztergom, színezett rézkarc, papír, jelzett, 39,5×31 cm 1187904
10071
248
Korózs J. jelzéssel: Faluvége. Rézkarc. Jelzett. 30x36 cm Üvegezett keretben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF