Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 226

Kéri Imre (1945-): Magyar táj. Színes rézkarc (EA X/XV), papír, jelzett, újszerű keretben 44×55 cm
10060.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kis Fehér jelzéssel: Önarckép 923. Vegyes technika, papír (apró szakadásokkal), 40×30 cm
10061.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss jelzéssel: Falusi utcakép. Olaj, vászon, keretben, 44×64 cm
10062.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kisfaludy Kovács József: Panna hegedűvel. Olaj, vászon, jelzett, 90×60 cm
10063.

Rufpreis:
3 000 HUF

Koleszár György (?-?): A jó pásztor. Olaj, vászon, jelzett, antik nagy méretű keretben, 60×110 cm
10064.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10065.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kolozsvári G. Miklós (1950-): Fúvós. Színezett rézkarc I/XV, papír, jelzett, 13×9 cm
10066.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kolthoff, Mark (1901-1993): Judaika ex libris, fametszet, papír, hátulján feliratozva, 11×8 cm
10067.

Rufpreis:
3 000 HUF

Komáromi jelzéssel: Szoba részlet. Akvarell, papír, 18×13 cm
10068.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Kompozíció. Rézkarc, papír, Jelzett. 14x16 cm
10069.

Rufpreis:
8 000 HUF

Konecsni György (1908-1970): Esztergom, színezett rézkarc, papír, jelzett, 39,5×31 cm
10070.

Rufpreis:
3 000 HUF

Korózs J. jelzéssel: Faluvége. Rézkarc. Jelzett. 30x36 cm Üvegezett keretben
10071.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF