Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1165206
10036
248
Guzsik jelzéssel: Háztetők. Olaj, fa lemez (oldala sérült), 43×57 cm
1111168
10037
248
Hargitai jelzéssel: Hamlet és Yorick, olaj, farost, 48×38 cm
1187560
10038
248
Hartmann jelzéssel: Ex libris Hans Kniep 1918, rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, 10×6 cm 1187048
10039
248
2 db ex libris: Helbing Ferenc (1870-1958), A. W., klisé, papír, jelzettek a klisén, különböző méretben 1135675
10040
248
26000
1182376
10041
248
Herman jelzéssel: Fürdőző nők, olaj, karton, fa keretben, 34,5×47,5 cm
1140515
10042
248
Hénel jelzéssel: Mediterrán utca. Olaj, farost, 65×50 cm
1184183
10043
248
Homicskó Atanáz (1864-1916): Hordárok egymás közt, tus, papír, jelzett, helyenként foltos, 17×12,5 cm
1182446
10044
248
Hornyánszky hagyatéki pecséttel, 6 db pasztell rajz, papír, 17×22-32×22 cm 1186768
10045
248
Horváth József: Tengerszem. Olaj, vászon, jelzett, 59×73 cm 1149238
10046
248
28000
Hranitzky Ilona (1889-?): Tájkép. Olaj, vászon, jelzett, 54×70 cm
1149243
10047
248
36000
Hranitzky Ilona (1889-?): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 65×80 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF