Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1107716
10072
248
1113799
10073
248
24000
Kozma István (1937-): Férfi és nő. Olaj, vászon, jelzés nélkül, keret nélkül, 69×50 cm
1188152
10074
248
cca 1910 Kozma Lajos (1884-1948): Gábor Ignác könyve. Cinkográfia, jelzett 12x10 cm 1188007
10075
248
Kórusz József (1927-2010): Disznóölés. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 16x13 cm
1188187
10076
248
Kőrösfői Kriesch Aladár (1863-1920): Sz. Phryne, fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 28,5×18,5 cm 1188155
10077
248
Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Ketten estélyen, heliogravűr, papír, jelzett a heliogravűrön, 18×13,5 cm
1188156
10078
248
Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Sarah Bernhardt színpadon, heliogravűr, papír, jelzett a heliogravűrön, 18×13,5 cm
1188157
10079
248
Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Leányportré. heliogravűr, papír, jelzett a heliogravűrön, 18×13,5 cm
1103583
10080
248
1123642
10081
248
Ligeti Sándor: Szecessziós ablaküveg tervrajz. Vegyes technika, papír, pecséttel jelzett, foltos, oladalán szakadásokkal, 29×19 cm 1182479
10082
248
Marsovszky Endre (1916-1989): Tihanyi belső tónál, vegyes technika, jelzett, papír, 27x36cm 1188186
10083
248
Frans Masereel (1889-1972): Harcmezőn, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 34×24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF