Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 226

10072.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kozma István (1937-): Férfi és nő. Olaj, vászon, jelzés nélkül, keret nélkül, 69×50 cm
10073.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

cca 1910 Kozma Lajos (1884-1948): Gábor Ignác könyve. Cinkográfia, jelzett 12x10 cm
10074.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kórusz József (1927-2010): Disznóölés. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 16x13 cm
10075.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kőrösfői Kriesch Aladár (1863-1920): Sz. Phryne, fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 28,5×18,5 cm
10076.

Rufpreis:
4 000 HUF

Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Ketten estélyen, heliogravűr, papír, jelzett a heliogravűrön, 18×13,5 cm
10077.

Rufpreis:
10 000 HUF

Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Sarah Bernhardt színpadon, heliogravűr, papír, jelzett a heliogravűrön, 18×13,5 cm
10078.

Rufpreis:
10 000 HUF

Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Leányportré.  heliogravűr, papír, jelzett a heliogravűrön, 18×13,5 cm
10079.

Rufpreis:
10 000 HUF

10080.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ligeti Sándor: Szecessziós ablaküveg tervrajz. Vegyes technika, papír, pecséttel jelzett, foltos, oladalán szakadásokkal, 29×19 cm
10081.

Rufpreis:
3 000 HUF

Marsovszky Endre (1916-1989): Tihanyi belső tónál, vegyes technika, jelzett, papír, 27x36cm
10082.

Rufpreis:
3 000 HUF

Frans Masereel (1889-1972): Harcmezőn, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 34×24 cm
10083.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF