Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 226

Szabó Lajos (1927-1995): Erdő részlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×30 cm
10144.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szabó Vladimír (1905-1991): Aktfestő. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 25×29 cm
10145.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szabó Vladimir (1905-1991): Budapest 1945, rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, 24×33,5 cm
10146.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szász jelzéssel: Arcok III. Vegyes technika, papír, 19×10 cm
10147.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szász jelzéssel: Szomorú arc II. Vegyes technika, papír, 19×11 cm
10148.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szász jelzéssel: Szomorú arc. Vegyes technika, papír, 19×11 cm
10149.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Ketten, akvarell, merített papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 31×21,5 cm
10150.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Vidám társaság, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×41 cm
10151.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szereday Ilona (1952-): Vízpart. Olaj, farost, jelzett, keretben, 37×50 cm
10152.

Rufpreis:
12 000 HUF

Széky jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, karton, sérült antik keretben, 48×64 cm
10153.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

1975 Szilvássy Nándor (1927): Mese, képregény. Tus, jelzett. 50x17 cm
10154.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szilvássy Nándor (1927): Plakát terv. Vegyes technika, kollázs, jelzett. 21x29 cm
10155.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF