Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1036017
10144
248
Szabó Lajos (1927-1995): Erdő részlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×30 cm
1169452
10145
248
Szabó Vladimír (1905-1991): Aktfestő. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 25×29 cm 1186410
10146
248
Szabó Vladimir (1905-1991): Budapest 1945, rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, 24×33,5 cm 1157099
10147
248
Szász jelzéssel: Arcok III. Vegyes technika, papír, 19×10 cm 1182787
10148
248
Szász jelzéssel: Szomorú arc II. Vegyes technika, papír, 19×11 cm
1182785
10149
248
Szász jelzéssel: Szomorú arc. Vegyes technika, papír, 19×11 cm 1181601
10150
248
Szeift Béla (1944-2012): Ketten, akvarell, merített papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 31×21,5 cm
1181605
10151
248
Szeift Béla (1944-2012): Vidám társaság, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×41 cm 1184897
10152
248
Szereday Ilona (1952-): Vízpart. Olaj, farost, jelzett, keretben, 37×50 cm
1186641
10153
248
30000
Széky jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, karton, sérült antik keretben, 48×64 cm
1188180
10154
248
1975 Szilvássy Nándor (1927): Mese, képregény. Tus, jelzett. 50x17 cm 1188179
10155
248
Szilvássy Nándor (1927): Plakát terv. Vegyes technika, kollázs, jelzett. 21x29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF