Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1188196
10132
248
Ruzicskay György (1896-1993): Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24x28 cm 1183205
10133
248
SA jelzéssel: Zöldség csendélet. Olaj, farost, keretben, 19×29 cm
1035511
10134
248
1183187
10135
248
Schodl jelzéssel: Perzselő nap. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 29×39 cm
1182876
10136
248
Schwott Lajos (1907-1987): Fogja barátom... Vegyes technika, papír, jelzett, 55×44 cm
1165441
10137
248
Slevensky jelzéssel: Falu határ. Olaj, vászon, keretben, 29×39 cm 1140139
10138
248
Somota jelzéssel: Szemüveges akt. Grafit, papír, üvegezett keretben, 26×31 cm 1155707
10139
248
Sostarics Lajos (1896-1968): Faluhatár. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 15×21 cm 1155703
10140
248
Sostarics Lajos (1896-1968): Kalapos női portré. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 28×20 cm
1169338
10141
248
40000
1145338
10142
248
24000
id. Swierkiewicz Róbert (1914-2002): Tokaji kikötő. Olaj, vászon, jelzett, 54×65 cm
1164050
10143
248
Szabó jelzéssel: Vadászkutya. Olaj, vászon, keretben, 60×80 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF