Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1139308
10108
248
Jean Paul jelzéssel: Autók. Vegyes technika, papír, 29×43 cm
1182313
10109
248
Paulovits Pál (1892-1975): Legyen meg a te akaratod, rézkarc, papír,jelzett, 31,5×24,5 cm 1186237
10110
248
Paulovits Pál (1892-1975): Alkonyat, színezett rézkarc, papír, jelzett, 28,5×37,5 cm
1186192
10111
248
Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 25,5×34 cm
1160343
10112
248
Pászk jelzéssel: Falusi házak. Olaj, farost, 36×45 cm
1187887
10113
248
Petry Béla (1902-1996): 4 db ex libris érdekes témákban, klisé, papír, jelzettek, különböző méretben 1187886
10114
248
Petry Béla (1902-1996): 4 db ex libris érdekes témákban, klisé, papír, jelzettek, különböző méretben 1168970
10115
248
Púza jelzéssel: Hegedülő cigány lány. Olaj, vászon, sérült keretben, 50×70 cm 1186933
10116
248
Révész Kornél (1885-1944): Enyhén erotikus ex libris, klisé, papír, jelzett a klisén, 8,5×10 cm 1140223
10117
248
Réti István (1872-1945)- Prihoda István (1891-1956): Tavasz. Színezett rézkarc, jelzett a karcon, foltos, üvegezett keretben, 18×23 cm 1186361
10118
248
RGC jelzéssel: Lánchíd, litográfia, papír, 29,5×41 cm
1188150
10119
248
Rippl-Rónai József (1861-1927): Két akt pamlagon, Cinkográfia, jelzett, 17x25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF