Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1187876
10218
248
Jelzés nélkül: Dédecek,gúnyrajz, grafika, papír, 41x28cm
1050177
10219
248
1019706
10220
248
Jelzés nélkül: Merengő akt. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 24×14 cm 1167800
10221
248
38000
Jelzés nélkül: Arcok. Olaj, karton, 120×108 cm
1186789
10222
248
Ismeretlen orosz festő: Szentpétervár. Olaj, vászon, 29×37 cm 942473
10223
248
22000
Ismeretlen alkotó: Óvárosi Szentháromság Templom (Dunaújváros, Dunapentele) ólomüveg ablakainak tervrajzai (1:1). Grafit, papír, egyiken pecsét (püspöki iroda) kisebb szakadásokkal, összesen:6 db, 118×38 cm
1186982
10224
248
4 db különféle ex libris, klisé ill. fametszet, papír, egy részük jelzett, különböző méretben 1186996
10225
248
2 db enyhén erotikus ex libris Haranghy Jenő (1894-1951) illetve Petry Béla (1902-1996), klisé, papír, jelzettek a klisén, különböző méretben 1187027
10226
248
4 db különféle ex libris, fametszet ill. klisé, papír, egy részük jelzett, különböző méretben 1136649
10227
248
Munkás és Parasztmozgalmak Bács-Kiskun megyében I. Réz és linómetszetek (összesen:11 db), papír, jelzett, eredeti mappájában Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF