Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1186437
10180
248
Olvashatatlan jelzéssel: Alacsony-Tátrához, linómetszet, papír, paszpartuban, 24,5×34 cm
1186071
10181
248
Olvashatatlan jelzéssel: Háztetők. Olaj, fa lemez, 34×40 cm 1186533
10183
248
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelmesek. Olaj, fa lemez, apró sérüléssel, 31×25 cm 1186278
10184
248
Olvashatatlan jelzéssel: Mátyás-templom, rézkarc, papír, 29×24,5 cm 1166210
10185
248
24000
Olvashatatlan jelzéssel: Tengerparti táj. Olaj, farost, keretben, 60×80 cm
1166212
10186
248
Olvashatatlan jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, vászon, keretben, 70×50 cm
1186018
10187
248
Olvashatatlan jelzéssel: Bujkálók. Tus, papír, üvegezett keretben, 20×28 cm 1184289
10188
248
Olvashatatlan jelzéssel: Fürdőzők. Olaj, karton, 30×45 cm 1135663
10189
248
Olvashatatlan jelzéssel: Magányos ház. Olaj, farost, piszkos, sérült keretben, 50×60 cm
1165453
10190
248
Olvashatatlan jelzéssel: Visegrád. Grafit-filc, papír, 30×28 cm 1165663
10191
248
Olvashatatlan jelzéssel: Kalapos hölgy. Olaj, karton, üvegezett keretben, 50×40 cm
1170438
10192
248
Olvashatatlan jelzéssel: Magányos ház. Olaj, megvetemedett farost, kopott, 44×36 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF