Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1185935
10048
248
Illés jelzéssel: Tanya tehenekkel. Olaj, karton, keretben, 56×70 cm 1184153
10049
248
Illés jelzéssel: Libák a ház előtt. Gouache, papír (apró szakadással), üvegezett keretben, 23×33 cm 1187908
10050
248
Imre István (1918-1983): Pihenés. színezett rézkarc. Jelzett. 40x33 cm Üvegezett keretben
1163731
10051
248
Innocent jelzéssel: Angyali csók. Olaj, farost, keretben, 52×39 cm
1181624
10052
248
Iványi Ödön (1918-1985): Dunazug, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 42×60 cm
1188339
10053
248
9500
Jánossy jelzéssel: Nő virágcsokorral. Olaj, karton, keretben, 33×23 cm 1184280
10054
248
Juszke jelzéssel: Lovas. Olaj, farost (sérült), 25×33 cm 1163739
10055
248
Katona jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, vászon, keretben, 60×44 cm
1163744
10056
248
Katona jelzéssel: Alpesi kisváros. Olaj, fa lemez, keretben, 33×41 cm
1186137
10057
248
Katona jelzéssel: Alpesi táj. Gouache, papír, üvegezett keretben, 15×21 cm 1126376
10058
248
Robert Kasimir (1914-2002): Stephansdom, Bécs, színezett rézkarc, papír, jelzett ("Raoul Kasimir"), üvegezett fa keretben, 12,5×11,5 cm
1183326
10059
248
Kántor jelzéssel: Csendélet almákkal. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 47×33 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF