Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 226

Illés jelzéssel: Tanya tehenekkel. Olaj, karton, keretben, 56×70 cm
10048.

Rufpreis:
12 000 HUF

Illés jelzéssel: Libák a ház előtt. Gouache, papír (apró szakadással), üvegezett keretben, 23×33 cm
10049.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
15

Imre István (1918-1983): Pihenés. színezett rézkarc. Jelzett. 40x33 cm Üvegezett keretben
10050.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Innocent jelzéssel: Angyali csók. Olaj, farost, keretben, 52×39 cm
10051.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Iványi Ödön (1918-1985): Dunazug, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 42×60 cm
10052.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Jánossy jelzéssel: Nő virágcsokorral. Olaj, karton, keretben, 33×23 cm
10053.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Juszke jelzéssel: Lovas. Olaj, farost (sérült), 25×33 cm
10054.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

Katona jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, vászon, keretben, 60×44 cm
10055.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Katona jelzéssel: Alpesi kisváros. Olaj, fa lemez, keretben, 33×41 cm
10056.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Katona jelzéssel: Alpesi táj. Gouache, papír, üvegezett keretben, 15×21 cm
10057.

Rufpreis:
1 200 HUF

Robert Kasimir (1914-2002): Stephansdom, Bécs, színezett rézkarc, papír, jelzett ("Raoul Kasimir"), üvegezett fa keretben, 12,5×11,5 cm
10058.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kántor jelzéssel: Csendélet almákkal. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 47×33 cm
10059.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF