Virág Béla (?-?): Női porté. Olaj, vászon, jelzett, antik keretben, 65... https://www.darabanth.com/de/248-Fernauktion/248.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~200003/Virag-Bela--Noi-porte-Olaj-vaszon-jelzett-antik-keretben-65C39747-cm~II1065206
1065206
10174
248
Beschreibung: Virág Béla (?-?): Női porté. Olaj, vászon, jelzett, antik keretben, 65×47 cm
: vörös_iván