Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 263

Lakatos jelzéssel: Csendélet vödrökkel, pasztell, papír, 40×61 cm
10096.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lakatos jelzéssel: Alakok. Szén, papír, szakadásokkal, 34×46 cm
10097.

Rufpreis:
1 400 HUF

W. Lampl Mária (1914-2005): Csendélet gyümölcsökkel, olaj, farost, keretben, 38,5×49,5 cm
10098.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Langmár András (1941-): Reumavalcer (1983), Drukker N. szobája. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×41 cm
10099.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10100.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ligeti Sándor: Szecessziós ablaküveg tervrajz. Vegyes technika, karton, pecséttel jelzett, sérült, 25×15 cm
10101.

Rufpreis:
3 000 HUF

10102.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lődör jelzéssel: Tiltakozom (Vietnam), szén, papír, üvegezett fa keretben, 50×40 cm
10103.

Rufpreis:
3 000 HUF

MA jelzéssel: Vajdahunyad vára. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 24×39 cm
10104.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Magney jelzéssel: Kacsák. Olaj, karton, keretben, 35×48 cm
10105.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Makoldy József (1890-?) Ex libris, Linó. 10x14 cm
10106.

Rufpreis:
2 000 HUF

Marosán Gyula (1915-2003): Formák. Linómetszet 50/8, papír, jelzett, 23×30 cm
10107.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF