Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1107631
239
Adilov J Alin (1963-): Mediterrán kilátás. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×50 cm
1107822
10001
239
Almády István: Férfi portré. Olaj, farost, jelzett, 25×20 cm 1094655
10002
239
2200
Ábrahám Rafael (1929-2014): Óváros, Újváros. Rézkarc, papír, jelzett, 20×28 cm
1109647
10003
239
Árvai Ferenc (1935-2004): Alakok. Tűzzománc, fém lemez, jelzés nélkül, 11×8 cm 1106339
10004
239
3400
Badacsonyi Sándor (1949-): Kertben. Rézkarc, papír, keretben, 14×12 cm
924215
10005
239
Bakányi Gyula (1955-): Asztali csendélet. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 45×60 cm 1110341
10006
239
Banga Ferenc (1947-): Úton u.-"Füstölő", 1983, 56/100, rézkarc, jelzett, paszpartuban, üvegezett keretben, 20x16cm
1111031
10007
239
Barta jelzéssel: Növényi kompozíció, akvarell, papír, 45×65 cm 1109161
10008
239
Beján jelzéssel: Bográcsolás a pitvarban, olaj, vászon, 38,5×28 cm 1109091
10009
239
30000
id. Benedek Jenő (1906-1987): Balatonpart, olaj, farost, jelzett, kis lekopásokkal, fa keretben, 59×79 cm 1112440
10010
239
22000
Berkes jelzéssel: Hajnaltájt a városi utcán (bálból hazafelé), olaj, vászon, 60×110 cm 1091893
10011
239
26000
Bényi Emese (1973-): Vitorlások. Olaj, vászon, jelzett, 60×70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF