Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 263

Bényi Emese (1973-): Kilátás a tengerre. Olaj, farost, jelzett, 90×70 cm
10012.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Biai jelzéssel: Harmonikás bohóc, olaj, fa, üvegezett fa keretben, 39×49 cm
10013.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bihari jelzéssel: Vármegyegyűlés után a kocsmában, olaj, vászon, gazdagon díszített fa keretben, 63,5×83,5 cm
10014.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10015.

Rufpreis:
2 000 HUF

10016.

Rufpreis:
2 800 HUF

10017.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

BM jelzéssel: Legelésző ló. Szén, papír, sarkain kis szakadásokkal, 21×30 cm
10018.

Rufpreis:
1 200 HUF

BM jelzéssel: Ló az istállóban. Szén, papír, sarkain apró hiányokkal, 21×30 cm
10019.

Rufpreis:
1 200 HUF

BM jelzéssel: Lovászfiú lóval. Tus, papír, sarkain kis hiányokkal, 21×29 cm
10020.

Rufpreis:
1 200 HUF

Boldogfai Hajgató Ferenc (?-?): Virágcsokor. Olaj, karton, jelzés nélkül, keretben, 50×40 cm
10021.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Borbély Gizella (1920-1994): Szántás, olaj, papír, jelzett, 50×32 cm
10022.

Rufpreis:
8 000 HUF

Borbély Gizella (1920-1994): Rügyező fa szekérrel, olaj, papír, jelzett, 32,5×44 cm
10023.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF