Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1091892
10012
239
26000
Bényi Emese (1973-): Kilátás a tengerre. Olaj, farost, jelzett, 90×70 cm
1064470
10013
239
Biai jelzéssel: Harmonikás bohóc, olaj, fa, üvegezett fa keretben, 39×49 cm 1109113
10014
239
Bihari jelzéssel: Vármegyegyűlés után a kocsmában, olaj, vászon, gazdagon díszített fa keretben, 63,5×83,5 cm 542658
10015
239
Blahos Rudolf (1917-1986): Vadászház, rézkarc 79/100, papír, jelzett, 38x28 cm 543294
10016
239
543155
10017
239
4800
1112860
10018
239
BM jelzéssel: Legelésző ló. Szén, papír, sarkain kis szakadásokkal, 21×30 cm 1112870
10019
239
BM jelzéssel: Ló az istállóban. Szén, papír, sarkain apró hiányokkal, 21×30 cm 1112862
10020
239
BM jelzéssel: Lovászfiú lóval. Tus, papír, sarkain kis hiányokkal, 21×29 cm 995055
10021
239
Boldogfai Hajgató Ferenc (?-?): Virágcsokor. Olaj, karton, jelzés nélkül, keretben, 50×40 cm
1105861
10022
239
Borbély Gizella (1920-1994): Szántás, olaj, papír, jelzett, 50×32 cm
1105871
10023
239
Borbély Gizella (1920-1994): Rügyező fa szekérrel, olaj, papír, jelzett, 32,5×44 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF