Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 263

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Imádkozók. Vegyes technika, papír, jelzett, 27×19 cm
10084.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Célzó katona. Tus, papír, jelzés nélkül, hagyatéki pecséttel, 37×28 cm
10085.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10086.

Rufpreis:
2 000 HUF

Koronczi Endre (1968-): Hosszú, rézkarc EA, papír, jelzett, számozott (XI/1), 6×9 cm
10087.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kozma Lajos (1884-1948): Cserkész ex libris. Klisé 9x10 cm
10088.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Kórusz József (1927-2010): Fonyódi látkép. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×28 cm
10089.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kövesdy Géza (1887-1950): Havas hegyvidék. Akvarell, papír, kasírozott, jelzett, üvegezett keretben, 11×17 cm
10090.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

K.R. jelzéssel: Virágcsendélet 1929. Olaj, vászon, kopott, 16×24 cm
10091.

Rufpreis:
1 600 HUF

10092.

Rufpreis:
4 000 HUF

10093.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lakatos jelzéssel: Csendélet hasábokkal, pasztell, papír, 58,5×43 cm
10094.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lakatos jelzéssel: Csendélet edényekkel, pasztell, papír, 58×43 cm
10095.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF