Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1071820
10048
239
28000
Farkasházy Miklós (1895-1964): Kompozíció, olaj, papír, jelzés nélkül, hátul Pápai Antal gyűjteménye címkéjével, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 20,5×14,5 cm
1072582
10049
239
Garanyi jelzéssel: Női fej. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 38×28 cm
1113875
10050
239
Gross jelzéssel: A tenger mellett, akvarell, papír, 29,5×42 cm 995063
10051
239
Hahnné Virág Tera/Terézia (1896-?): Műteremben. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×60 cm 1109047
10052
239
Hajdik Antal (1928-2010): Tihany, olaj, vászon, jelzett, díszes fa keretben, 39×59 cm 1109490
10053
239
Hajósy Mónika (1953-): Köves vidék. Olaj, farost, jelzett, keretben, 80x60 cm
1111182
10054
239
Haranghy Jenő (1894-1951): MEGE grafika, és ex libris, 14x10, 8x11 cm. Jelzett,
1111168
10055
239
Hargitai jelzéssel: Hamlet és Yorick, olaj, farost, 48×38 cm
1111164
10056
239
Hargitai jelzéssel: Női akt, olaj, farost, 28,5×21,5 cm 1111162
10057
239
Hargitai jelzéssel: Madonna a kis Jézussal, olaj, farost, 23×21 cm
995064
10058
239
1112504
10059
239
Heyer jelzéssel: Farkaskutya, olaj, vászon, 50,5×40,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF