Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 263

Farkasházy Miklós (1895-1964): Kompozíció, olaj, papír, jelzés nélkül, hátul Pápai Antal gyűjteménye címkéjével, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 20,5×14,5 cm
10048.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Garanyi jelzéssel: Női fej. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 38×28 cm
10049.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gross jelzéssel: A tenger mellett, akvarell, papír, 29,5×42 cm
10050.

Rufpreis:
1 000 HUF

10051.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Hajdik Antal (1928-2010): Tihany, olaj, vászon, jelzett, díszes fa keretben, 39×59 cm
10052.

Rufpreis:
12 000 HUF

Hajósy Mónika (1953-): Köves vidék. Olaj, farost, jelzett, keretben, 80x60 cm
10053.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Haranghy Jenő (1894-1951): MEGE grafika, és ex libris, 14x10, 8x11 cm. Jelzett,
10054.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hargitai jelzéssel: Hamlet és Yorick, olaj, farost, 48×38 cm
10055.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hargitai jelzéssel: Női akt, olaj, farost, 28,5×21,5 cm
10056.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hargitai jelzéssel: Madonna a kis Jézussal, olaj, farost, 23×21 cm
10057.

Rufpreis:
1 200 HUF

10058.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Heyer jelzéssel: Farkaskutya, olaj, vászon, 50,5×40,5 cm
10059.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF