Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1111185
10024
239
2200
Bordás Ferenc, Kertes Kolmann Jenő, Schorr Tibor 10 db ex libris klf technikákkal 1107460
10025
239
11000
Borsos Miklós (1906-1990): Ady illusztráció. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×9 cm
1107462
10026
239
11000
Borsos Miklós (1906-1990): Ady illusztráció (Gyász). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×9 cm 1041476
10027
239
Borsos Miklós (1906-1990): Lovászok, rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott (87/100), paszpartuban, fa keretben, 19×29,5 cm 1063210
10028
239
1105792
10029
239
9500
Bozóky Mária (1917-1996): Utcarészlet. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×40 cm
1107085
10030
239
Cilot jelzéssel: Andreas Schelfhout (1787-1870) után: Vihar a befagyott folyón (Storm over de bevroren rivier), olaj, vászon, fa keretben, 29,5×39,5 cm 996050
10031
239
4800
Conrad Gyula (1877-1959): Tavasz Rómában című mappa egy lapja, 1913. Litográfia, papír, üvegezett keretben, 33x24,5 cm
1021596
10032
239
Csanády András (1929-): Négyszemközt. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13×8 cm
995057
10033
239
Csikós Tóth András (1902-1963): Balatoni halászcsónak, 1939. Akvarell, papír, kasírozott, jelzett, üvegezett keretben, 47×58 cm 1087241
10034
239
Csillag József (1894-1977): A csárdában. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett antik keretben, 34×28 cm 1112585
10035
239
46000
Diener Dénes Rudolf (1889-1956): Kilátás a Dunára, olaj, vászon, jelzett, 80×60,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF