Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 263

Bordás Ferenc, Kertes Kolmann Jenő, Schorr Tibor 10 db ex libris klf technikákkal
10024.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Borsos Miklós (1906-1990): Ady illusztráció. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×9 cm
10025.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Borsos Miklós (1906-1990): Ady illusztráció (Gyász). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×9 cm
10026.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Borsos Miklós (1906-1990): Lovászok, rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott (87/100), paszpartuban, fa keretben, 19×29,5 cm
10027.

Rufpreis:
5 000 HUF

10028.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bozóky Mária (1917-1996): Utcarészlet. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×40 cm
10029.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Cilot jelzéssel: Andreas Schelfhout (1787-1870) után: Vihar a befagyott folyón (Storm over de bevroren rivier), olaj, vászon, fa keretben, 29,5×39,5 cm
10030.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Conrad Gyula (1877-1959): Tavasz Rómában című mappa egy lapja, 1913. Litográfia, papír, üvegezett keretben, 33x24,5 cm
10031.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Csanády András (1929-): Négyszemközt. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13×8 cm
10032.

Rufpreis:
800 HUF

Csikós Tóth András (1902-1963): Balatoni halászcsónak, 1939. Akvarell, papír, kasírozott, jelzett, üvegezett keretben, 47×58 cm
10033.

Rufpreis:
12 000 HUF

Csillag József (1894-1977): A csárdában. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett antik keretben, 34×28 cm
10034.

Rufpreis:
5 000 HUF

Diener Dénes Rudolf (1889-1956): Kilátás a Dunára, olaj, vászon, jelzett, 80×60,5 cm
10035.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF