Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 263

Hincz jelzéssel: Nonfiguratív, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 16×22,5 cm
10060.

Rufpreis:
2 000 HUF
15

3 db grafika Hornyánszky hagyatéki pecséttel, akvarell ill. pasztell, papír, különböző méretben
10061.

Rufpreis:
1 600 HUF

10 db grafika Hornyánszky hagyatéki pecséttel, vegyes technika, papír, különböző méretben
10062.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hornyánszky Miklós (1896-1965): Kompozíció, vegyes technika, vászon, 60×85,5 cm
10063.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Horváth László (1934- ): Népviseletes fiatal lány portréja, olaj, vászon, jelzett, díszes, sérült antik keretben, 59×49 cm
10064.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Bonnie Humke: Kastély USA zászlóval. Nyomat, papír, jelzett, paszpartuban, 24×19 cm
10065.

Rufpreis:
800 HUF

Iglay József (1905-1980): Sződligeti utca, akvarell, papír, 50,5×38 cm
10066.

Rufpreis:
8 000 HUF

Iglay József (1905-1980): Teraszon, akvarell, papír, 37,5×50 cm
10067.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ilnitzky jelzéssel: Táncos lány. Olaj, vászon, keretben, 70×50 cm
10068.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Iván Szilárd (1912-1988): Kisfiú ágyban. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 20×15 cm
10069.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Iván Szilárd (1912-1988): Hátsó udvar. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×29 cm
10070.

Rufpreis:
3 000 HUF

KA jelzéssel: Téli táj, zománckép üvegen, keretben, 19x24cm
10071.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF