Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1071815
10132
239
Németh Miklós (1934-2012): Akt, olaj, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 24×8 cm
1038336
10133
239
15000
Németh Miklós (1934-2012): Erzsébet-híd, olaj, farost, keretben, 15×69 cm
1112602
10134
239
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Fiatalok, vegyes technika, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 20×14 cm
1112606
10135
239
15000
1105899
10136
239
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Ifjúság, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 21,5×21,5 cm
1105898
10137
239
8500
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Fiatal pár, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 28×19 cm
1107838
10138
239
3400
Némethy Milán: Tanya. Olaj, karton, jelzett, keretben, 20×25 cm 1109142
10139
239
Nyergesi jelzéssel: Csendélet növényekkel, tus, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 42,5×29,5 cm
1112538
10140
239
Orosz jelzéssel: Őskáosz, olaj, karton, 30×40,5 cm 1105766
10141
239
30000
Orosz Gellért (1919-2002): Kertészet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
1112250
10142
239
6500
Orosz Gellért (1914-2002): Vázlatok (4 db), ceruza, papír, egyik jelzett a többin igazolás, különböző méretben
1112484
10143
239
Ozorai Gulyás János (1894-1952): Enteriőr, olaj, vászon, jelzett, sérült, 79,5×59,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF