Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 263

Németh Miklós (1934-2012): Akt, olaj, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 24×8 cm
10132.

Rufpreis:
12 000 HUF

Németh Miklós (1934-2012): Erzsébet-híd, olaj, farost, keretben, 15×69 cm
10133.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Fiatalok, vegyes technika, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 20×14 cm
10134.

Rufpreis:
10 000 HUF

10135.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Ifjúság, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 21,5×21,5 cm
10136.

Rufpreis:
10 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Fiatal pár, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 28×19 cm
10137.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Némethy Milán: Tanya. Olaj, karton, jelzett, keretben, 20×25 cm
10138.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Nyergesi jelzéssel: Csendélet növényekkel, tus, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 42,5×29,5 cm
10139.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Orosz jelzéssel: Őskáosz, olaj, karton, 30×40,5 cm
10140.

Rufpreis:
2 000 HUF

Orosz Gellért (1919-2002): Kertészet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
10141.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Orosz Gellért (1914-2002): Vázlatok (4 db), ceruza, papír, egyik jelzett a többin igazolás, különböző méretben
10142.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Ozorai Gulyás János (1894-1952): Enteriőr, olaj, vászon, jelzett, sérült, 79,5×59,5 cm
10143.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF