Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1105846
10168
239
Proszka Gyöngyi (1946-): Virágcsendélet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 64×38 cm 1076743
10169
239
Sándor József (1887-1936): Legelésző nyáj. Rézkarc, papír, jelezett, üvegezett képkeretben, 15×20 cm
1111938
10170
239
Schéner jelzéssel: Virágcsokor csendélet, olaj, vászon, 50×40 cm 995053
10171
239
48000
Sebők Margit (1879-?): Banánhordó, 1935. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48×33 cm
1109637
10172
239
Slosár jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, kertben, 20×30 cm 1105762
10173
239
Starmüller jelzéssel: Remetemező, akvarell, papír, 49×34 cm
1105807
10174
239
Starmüller jelzéssel: Revács(?), akvarell, papír, 47×32 cm 1111192
10175
239
Sterbenz Károly (1901-1993) Ex libris, rézkarc-papír, jelzett 5x7 cm + fametszet, jelzett 5x7 cm 1048158
10176
239
1109502
10177
239
15000
Ragnar Swahn (1882-1964): Erdőrészlet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cn
1092515
10178
239
Swierkiewicz Róbert (1942-): A sugó. Linó, papír, jelzett, 11,5×18,5 cm
1092510
10179
239
Swierkiewicz Róbert (1942-): Götz János. Linó, papír, hátul jelzett, 14,5×10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF