Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 263

Proszka Gyöngyi (1946-): Virágcsendélet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 64×38 cm
10168.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Sándor József (1887-1936): Legelésző nyáj. Rézkarc, papír, jelezett, üvegezett képkeretben, 15×20 cm
10169.

Rufpreis:
2 800 HUF

Schéner jelzéssel: Virágcsokor csendélet, olaj, vászon, 50×40 cm
10170.

Rufpreis:
1 000 HUF
45

Sebők Margit (1879-?): Banánhordó, 1935. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48×33 cm
10171.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Slosár jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, kertben, 20×30 cm
10172.

Rufpreis:
10 000 HUF

Starmüller jelzéssel: Remetemező, akvarell, papír, 49×34 cm
10173.

Rufpreis:
2 000 HUF

Starmüller jelzéssel: Revács(?), akvarell, papír, 47×32 cm
10174.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sterbenz Károly (1901-1993) Ex libris, rézkarc-papír, jelzett 5x7 cm + fametszet, jelzett 5x7 cm
10175.

Rufpreis:
2 000 HUF

10176.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ragnar Swahn (1882-1964): Erdőrészlet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cn
10177.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Swierkiewicz Róbert (1942-): A sugó. Linó, papír, jelzett, 11,5×18,5 cm
10178.

Rufpreis:
5 000 HUF

Swierkiewicz Róbert (1942-): Götz János. Linó, papír, hátul jelzett, 14,5×10 cm
10179.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF