Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 263

Varga Mátyás (1910-2002) Budapesti panoráma. Linómetszet, jelzett. Keretben 90 x 40 cm.
10205.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Varsányi Pál (1902-1990): XV. Olimpia Helsinki 1952, vegyes technika, karton, jelzett, a festmény Csermák József olimpiai bajnok kalapácsvetőt ábrázolja, 31x23cm
10206.

Rufpreis:
12 000 HUF

Veliczki jelzéssel: Tanyasi ház. Olaj, farost, keretben, 34×46 cm
10207.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vida jelzéssel: Portré, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27×20,5 cm
10208.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vogel Eric (1907-1996): Ex libris, Klisé. 12x8 cm
10209.

Rufpreis:
1 800 HUF

Weber József (?-?): Omladozó Tabán. Akvatinta, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×23 cm
10210.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zalán jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, keretben, 53×72 cm
10211.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10212.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Zsigmond jelzéssel: Arab utcarészlet. Olaj, karton, üvegezett keretben, 25×35 cm
10213.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Olvashatatlan jelzéssel: Közkórházi kocsikísérő, Bp, 1956,  pasztell, papír, üvegezve, 42x30cm
10214.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Vadászat közben. szén, papír, 30×42 cm
10215.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Női fej, ceruza, papír, paszpartuban, 17×14 cm
10216.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF