Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1096917
10205
239
14000
Varga Mátyás (1910-2002) Budapesti panoráma. Linómetszet, jelzett. Keretben 90 x 40 cm.
1111416
10206
239
Varsányi Pál (1902-1990): XV. Olimpia Helsinki 1952, vegyes technika, karton, jelzett, a festmény Csermák József olimpiai bajnok kalapácsvetőt ábrázolja, 31x23cm 1111001
10207
239
Veliczki jelzéssel: Tanyasi ház. Olaj, farost, keretben, 34×46 cm 1066909
10208
239
Vida jelzéssel: Portré, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27×20,5 cm 1111198
10209
239
Vogel Eric (1907-1996): Ex libris, Klisé. 12x8 cm 995052
10210
239
Weber József (?-?): Omladozó Tabán. Akvatinta, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×23 cm
1109480
10211
239
15000
Zalán jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, keretben, 53×72 cm
1021915
10212
239
70000
856048
10213
239
15000
Zsigmond jelzéssel: Arab utcarészlet. Olaj, karton, üvegezett keretben, 25×35 cm
1112984
10214
239
Olvashatatlan jelzéssel: Közkórházi kocsikísérő, Bp, 1956, pasztell, papír, üvegezve, 42x30cm
1113177
10215
239
Olvashatatlan jelzéssel: Vadászat közben. szén, papír, 30×42 cm 1112760
10216
239
Olvashatatlan jelzéssel: Női fej, ceruza, papír, paszpartuban, 17×14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF