Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1111159
10241
239
Jelzés nélkül: Nemes hölgy, vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 29×17 cm
1086298
10242
239
Jelzés nélkül: Patakpart. Akvarell, papír, gyűrött, üvegezett keretben, 29×12 cm
1061619
10243
239
Jelzés nélkül: Non figuratív II., olaj, farost, 74x34cm 1061622
10244
239
Jelzés nélkül: Non figuratív III., olaj, farost, 70x33cm 1061608
10245
239
Jelzés nélkül: Non figuratív, olaj, farost, 76x36cm 1070854
10246
239
Jelzés nélkül: Reklám tervek, tanulmányok, vegyes technika, klf méretben, összesen: 9 db 1109764
10247
239
Jelzés nélkül: Alkotói válságban, olaj, vászon, 70×100 cm 1113491
10248
239
Jelzés nélkül: Gyümölcs csendélet. Pasztell, papír, foltos, 60×48 cm
1113499
10249
239
Jelzés nélkül: Szigligeti-öböl. Olaj, karton, üvegezett keretben, 50×65 cm 1113673
10250
239
Jelzés nélkül: Rőzseszedő lány. Olaj, vászon, sérült, 50×65 cm 1106267
10251
239
Jelzés nélkül: Faluszéli látkép templommal, olaj, fa, kis lepattanásokkal, keretben, 46,5×67 cm
1106125
10252
239
Jelzés nélkül: Hal, olaj, vászon, 50×50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF