Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1112527
10217
239
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portréja, ceruza, papír, üvegezett fa keretben, 30×24 cm 1112566
10218
239
Olvashatatlan jelzéssel: Nők, olaj, vászon, kis sérüléssel, 70×50 cm 1110632
10219
239
Olvashatatlan jelzéssel: Falu a hegyek között, olaj, fa, keretben, 29×39 cm
1110610
10220
239
Olvashatatlan jelzéssel: Bohóc hangszerrel, vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 45×37 cm 1086115
10221
239
Olvashatatlan jelzéssel: Erdély. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 50×60 cm
1064468
10222
239
Olvashatatlan jelzéssel: Meztelen bennszülöttek, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 39×29 cm
995062
10223
239
Olvashatatlan jelzéssel: Legelésző tehenek. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, keretben, 40×50 cm
1109953
10224
239
Olvashatatlan jelzéssel: Kismacska virággal, rézkarc, papír, üvegezett, díszes fa keretben, 19,5×14,5 cm 1106117
10225
239
Olvashatatlan jelzéssel: Nőalak, tus, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 21×15 cm 1105903
10226
239
15000
Olvashatatlan jelzéssel: Asszonyok a határban, vegyes technika, farost, keretben, 52×31 cm
1107057
10227
239
Olvashatatlan jelzéssel: Estefelé a tóparton, rézkarc, papír, plexizett fa keretben, 29×39 cm 1113433
10228
239
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF