Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 263

Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portréja, ceruza, papír, üvegezett fa keretben, 30×24 cm
10217.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Nők, olaj, vászon, kis sérüléssel, 70×50 cm
10218.

Rufpreis:
12 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Falu a hegyek között, olaj, fa, keretben, 29×39 cm
10219.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Bohóc hangszerrel, vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 45×37 cm
10220.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Erdély. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 50×60 cm
10221.

Rufpreis:
10 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Meztelen bennszülöttek, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 39×29 cm
10222.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Olvashatatlan jelzéssel: Legelésző tehenek. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, keretben, 40×50 cm
10223.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Olvashatatlan jelzéssel: Kismacska virággal, rézkarc, papír, üvegezett, díszes fa keretben, 19,5×14,5 cm
10224.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Nőalak, tus, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 21×15 cm
10225.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Asszonyok a határban, vegyes technika, farost, keretben, 52×31 cm
10226.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Olvashatatlan jelzéssel: Estefelé a tóparton, rézkarc, papír, plexizett fa keretben, 29×39 cm
10227.

Rufpreis:
2 000 HUF

10228.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF