Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1071818
10180
239
28000
Swierkiewicz Róbert (1942-): Ady Endre: Varjak szent madarak, linó, papír, jelzett, paszpartuban, 63×49 cm
1092547
10181
239
46000
Szander Frigyes (1927-2000): Tihany. Olaj, vászon, jelzett, 60×80 cm
1112582
10182
239
32000
Szander Frigyes Ferenc (1927-2000): Nagymarosi házak, olaj, vászon, jelzett, 60×70 cm
1112523
10183
239
Szalay jelzéssel: Legények, vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 18×12 cm 1112747
10184
239
Szász jelzéssel: Nőalak, tus, karton, 40×13 cm 1113872
10185
239
Szász jelzéssel: Két arc, vegyes technika, karton, 21×15,5 cm 1113874
10186
239
Szász jelzéssel: Arcok, vegyes technika, karton, 21×13,5 cm 1112752
10187
239
Szász jelzéssel: Idő asszonyság, tus, karton, 22×14,5 cm cm 1107452
10188
239
15000
1109855
10190
239
Szenes Zsuzsa(1931-2001): Színek, formák. Kollázs, papír, üvegezett keretben, 12x9 cm 1012505
10191
239
1112532
10192
239
Szilvásy Nándor(1927-): Kikötő. Akvarell, papír, jelzett, 26x37 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF