Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1105812
10108
239
30000
Mascher Róbert (1968-): Repülő. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×70 cm
1112929
10109
239
Frans Masereel (1889-1972): Sorban. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 34x24 cm 1113877
10110
239
Mattioni jelzéssel: Női akt, pasztell, papír, 59×42 cm 1106140
10111
239
Márffy jelzéssel: Virágcsendélet, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 50,5×28 cm 1106338
10112
239
Mátrai jelzéssel: Vörös nonfiguratív, olaj, papír, paszpartuban, 27,5×37,5 cm 1111048
10113
239
ME jelzéssel: 3 db kisgrafika, ceruza, papír, különböző méretben
1107548
10114
239
15000
Mikola András (1884-1970): Tanya. Rézkarc, papír, hagyatéki pecséttel, paszpartuban, 15×22 cm
1110618
10115
239
Molnár jelzéssel: Díszhagymák, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 41×31 cm
1112553
10116
239
Molnár jelzéssel: Csendélet gyümölcsökkel, olaj, vászon, 30,5×40,5 cm
1112557
10117
239
Molnár jelzéssel: Konyhai csendélet, olaj, vászon, 75×53,5 cm 1105915
10118
239
Molnár Gabriella (1940-): Vajdahunyad vára. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×28 cm 1105912
10119
239
Molnár János (1950- ): A jobbik felem, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 16,5×13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF