Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 263

MT jelzéssel: Női fej, olaj, vászon, repedezett, 40×30 cm
10120.

Rufpreis:
6 000 HUF
28

Nagy jelzéssel: Férfi portré I., pasztell, papír, 61,5×43 cm
10121.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy jelzéssel: Férfi portré II., pasztell, papír, 61,5×43 cm
10122.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy jelzéssel: Férfi portré III., pasztell, papír, 61,5×43 cm
10123.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy jelzéssel: Holdas éjszaka. Olaj,  farost, üvegezett keretben, 29×21 cm
10124.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Nagy jelzéssel: Ragyog az erdő. Olaj,  farost, üvegezett keretben, 21×30 cm
10125.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Nagy Sándor (1869-1950): Bőrdísz. Színes litográfia, papír, a Díszítő Művészet c. folyóirat melléklete, 14x14 cm
10126.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Nemes Török János (1900?-1980): Keserves úton. Rézkarc, papír, jelzett. 11,5x7cm
10127.

Rufpreis:
800 HUF

Neogrády jelzéssel: Vidéki hattyúetetés, olaj, vászon, 30,5×40,5 cm
10128.

Rufpreis:
8 000 HUF

Neogrády jelzéssel: Erdei patak, vegyes technika, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 35×25 cm
10129.

Rufpreis:
5 000 HUF

N.I. Jelzéssel: Piros pad, 1935. Akvarell, papír, kasírozott, jelzett, üvegezett keretben, 27×40 cm
10130.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Németh Miklós (1934-2012): A konyhában, ceruza, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 20×14 cm
10131.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF