Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1109150
10120
239
MT jelzéssel: Női fej, olaj, vászon, repedezett, 40×30 cm 1113878
10121
239
Nagy jelzéssel: Férfi portré I., pasztell, papír, 61,5×43 cm 1113879
10122
239
Nagy jelzéssel: Férfi portré II., pasztell, papír, 61,5×43 cm 1113880
10123
239
Nagy jelzéssel: Férfi portré III., pasztell, papír, 61,5×43 cm 1107795
10124
239
4600
Nagy jelzéssel: Holdas éjszaka. Olaj, farost, üvegezett keretben, 29×21 cm 1107790
10125
239
4600
Nagy jelzéssel: Ragyog az erdő. Olaj, farost, üvegezett keretben, 21×30 cm 968998
10126
239
100
Nagy Sándor (1869-1950): Bőrdísz. Színes litográfia, papír, a Díszítő Művészet c. folyóirat melléklete, 14x14 cm
949702
10127
239
Nemes Török János (1900?-1980): Keserves úton. Rézkarc, papír, jelzett. 11,5x7cm
1106108
10128
239
Neogrády jelzéssel: Vidéki hattyúetetés, olaj, vászon, 30,5×40,5 cm 1113545
10129
239
Neogrády jelzéssel: Erdei patak, vegyes technika, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 35×25 cm 995065
10130
239
9500
N.I. Jelzéssel: Piros pad, 1935. Akvarell, papír, kasírozott, jelzett, üvegezett keretben, 27×40 cm
1071814
10131
239
Németh Miklós (1934-2012): A konyhában, ceruza, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 20×14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF