Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1112905
10156
239
Ruzicskay György (1896-1993): Körök, négyzetek. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1112907
10157
239
Ruzicskay György (1896-1993): Világok harca. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1112911
10158
239
Ruzicskay György (1896-1993): Kémények és gyárak. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1112876
10159
239
Ruzicskay György (1896-1993): Angyal a dombtetőn. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1107509
10160
239
11000
Ruzicskay György (1896-1993): Virtuose (Liszt Ferenc sorozat). Algrafia, papír, jelzett az algrafián, üvegezett keretben 34×24 cm 1070838
10161
239
Paulovits Pál (1892-1975): Eső után. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 25×35 cm 1062014
10162
239
14000
1061894
10163
239
Pátz jelzéssel: Tabán, Virág Benedek utca, pasztell, papír, paszpartuban, üvegezett keretben, 16x12cm
995058
10164
239
14000
Péter Mária (1904-1990): Vízparti sétány. Akvarellel színezett rézkarc, papír, kasírozott, jelzett, üvegezett keretben, 25×38 cm
949766
10165
239
1112887
10166
239
40000
Piszkátor Ildikó (1961-): Aranykapu. Olaj, vászon, jelzett, modern keretben, 41×30 cm 1113876
10167
239
Poldi jelzéssel: Virág csendélet, vegyes technika, karton, 50×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF