Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1113197
10229
239
Olvashatatlan jelzéssel: Felszolgálás előtt. Szén, papír, 30×42 cm 1105917
10230
239
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, fa lemez, keretben, 32×16 cm 1107398
10231
239
Olvashatatlan jelzéssel: Fej. Akvarell, papír, keretben, 24×17 cm
1062772
10232
239
1038933
10233
239
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 70×50 cm 1061479
10234
239
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 22×21 cm 1060603
10235
239
1090600
10236
239
Olvashatatlan jelzéssel: Parázna huszárok. Szén, papír, 43×30 cm 1113320
10237
239
Olvashatatlan jelzéssel: Krasznarhorka vára. Vegyes technika, üvegezett keretben, 16x21 cm 1113109
10238
239
Olvashatatlan jelzéssel: A Pécsi Képzőművészek és Műbarátok társaságának, Grafikai szakosztály 1939. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, kulccsal, 8x7 cm
1112851
10239
239
Olvashatatlan jelzéssel: Napraforgó. Vegyes technika, papír, jelzett, 30x21 cm 1111158
10240
239
Jelzés nélkül: Nemes úr, vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 29,5×17,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF