Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 263

Olvashatatlan jelzéssel: Felszolgálás előtt. Szén, papír, 30×42 cm
10229.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, fa lemez, keretben, 32×16 cm
10230.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
11

Olvashatatlan jelzéssel: Fej. Akvarell, papír, keretben, 24×17 cm
10231.

Rufpreis:
8 000 HUF

10232.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 70×50 cm
10233.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 22×21 cm
10234.

Rufpreis:
2 000 HUF

10235.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Olvashatatlan jelzéssel: Parázna huszárok. Szén, papír, 43×30 cm
10236.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Krasznarhorka vára. Vegyes technika, üvegezett keretben, 16x21 cm
10237.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: A Pécsi Képzőművészek és Műbarátok társaságának, Grafikai szakosztály 1939. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, kulccsal, 8x7 cm
10238.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Olvashatatlan jelzéssel: Napraforgó. Vegyes technika, papír, jelzett, 30x21 cm
10239.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jelzés nélkül: Nemes úr, vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 29,5×17,5 cm
10240.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF