Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1112539
10193
239
Szilvásy Nándor(1927-): Rémek. Vegyes technika, papír, jelzett, 31x43 cm
1112534
10194
239
Szilvásy Nándor(1927-): Munka a földeken. Akvarell, papír, jelzett, 27x43 cm
1042848
10195
239
1107476
10196
239
Szőnyi István (1894-1960): Gyümölcsszedők. Negatív rézkarc, papír, jelzett a karcon, paszpartuban, 11×8 cm 1107543
10197
239
15000
Szőnyi István (1894-1960): Gyártelep. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 16×21 cm
1106051
10198
239
Szüle jelzéssel: Csendélet virágokkal, olaj, fa, keretben, 23×29 cm 924261
10199
239
1061612
10200
239
Tarcsy jelzéssel: Non figuratív, olaj, farost, 61x39cm 1061899
10201
239
Tarcsy jelzéssel: Altemplom, olaj, farost, 51x61cm 1107502
10202
239
15000
Vadász jelzéssel: Kikötői forgalom 1937. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 26×32 cm 1079431
10203
239
Vagyócky Károly (1941-): Archimboldó lap. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 10×6 cm
1086261
10204
239
Vanky jelzéssel: Gombás csendélet. Olaj, karton, 29×41 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF