Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1075696
10144
239
Raszler Károly (1925-2005): Római emlék I. Rézkarc (próba), papír, jelzett, üvegezett keretben, 11×19 cm
1107491
10145
239
11000
Reich Károly (1922-1988): Leány paripával. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×20 cm 1111928
10146
239
Reich Károly (1922-1988): Akt szoborral, szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×20 cm 1072573
10147
239
Davori Relković Demetria: Felhős Balaton. Olaj, karton, jelzett, keretben, 40×50 cm
1110750
10148
239
Remsey jelzéssel: Kávéház Párizsban, olaj, fa, 80×60 cm 1112458
10149
239
Remsey jelzéssel: Jazz bar, Párizs, olaj, fa, 79×57 cm 1110940
10150
239
Richter jelzéssel: Fürdőzök. Olaj, furnér, 60×50 cm 1107466
10151
239
Rippl Rónai József (1861-1927): Lovak. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, üvegezett keretben, 16×25 cm 1064279
10152
239
Rozs jelzéssel: Alpesi vidékeken, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 41,5×59,5 cm 1112433
10153
239
Rozs János (1901-1987): Ház híddal a patak partján, olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 49×59,5 cm 1112896
10154
239
Ruzicskay György (1896-1993): Orgona. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1112902
10155
239
Ruzicskay György (1896-1993): Elmerülve a magányban. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF