Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1111931
10072
239
Kass János (1927-2010): Hermész, szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×22 cm 1061367
10073
239
5500
988491
10074
239
4600
Katcy jelzéssel: Vadászkutya a zsákmánnyal. Olaj, vászon, sérült, antik keretben, 33×40 cm 1109172
10075
239
Kádár jelzéssel: Téli patakpart, olaj, fa, 55×39,5 cm 1097242
10076
239
Kádár György (1912-2002): Interieur. Rézkarc, papír, jelzett, 33×24 cm
1092581
10077
239
48000
Károly Ernő (1923-): Ülő nő. Olaj, papír, jelzett, üvegezett keretben, 57×68 cm
1113314
10078
239
Kernstok Károly (1873-1940): Patak partján. Linó, papír, paszpartuban, 18x23 cm 1061482
10079
239
Kiss Terézia (1928-): Asztali csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×28 cm
1110586
10080
239
Klein jelzéssel: Balalajka, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 26×16,5 cm
1072025
10081
239
3200
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Folyópart. Színes rézkarc, papír, jelzés nélkül, 22×15 cm
1105742
10082
239
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Szép dilettántka. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 40×29 cm 1107481
10083
239
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Lőrinc Anna. Ceruza, papír, jelzett, 25×22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF