Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 263

Kass János (1927-2010): Hermész, szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×22 cm
10072.

Rufpreis:
6 000 HUF

10073.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Katcy jelzéssel: Vadászkutya a zsákmánnyal. Olaj, vászon, sérült, antik keretben, 33×40 cm
10074.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Kádár jelzéssel: Téli patakpart, olaj, fa, 55×39,5 cm
10075.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kádár György (1912-2002): Interieur. Rézkarc, papír, jelzett, 33×24 cm
10076.

Rufpreis:
4 000 HUF

Károly Ernő (1923-): Ülő nő. Olaj, papír, jelzett, üvegezett keretben, 57×68 cm
10077.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Kernstok Károly (1873-1940): Patak partján. Linó, papír, paszpartuban, 18x23 cm
10078.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kiss Terézia (1928-): Asztali csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×28 cm
10079.

Rufpreis:
1 800 HUF

Klein jelzéssel: Balalajka, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 26×16,5 cm
10080.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kolozsvári G. Miklós (1950-): Folyópart. Színes rézkarc, papír, jelzés nélkül, 22×15 cm
10081.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kolozsvári G. Miklós (1950-): Szép dilettántka. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 40×29 cm
10082.

Rufpreis:
5 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Lőrinc Anna. Ceruza, papír, jelzett, 25×22 cm
10083.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF