Porzellan

Zahl der Lose: 229

Cimborák, ARPO román bisquitte porcelán, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:22 cm / Romanian bisquitte porcelain figure
11302.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kézzel festett, jelzett szuvenír tálka Heilbronn középkori látképével /  Hand painted souvenir porcelain plate with Medieval cityscape of Heilbronn, d: 9cm
11303.

Kézzel festett, jelzett szuvenír tálka Heilbronn középkori látképével /
Hand painted souvenir porcelain plate with Medieval cityscape of Heilbronn, d: 9cm

Rufpreis:
800 HUF

11304.

cca 1890 6db finom festett porcelán kávéscsésze aljjal /
cca 1890 Czech chinaware coffee cups with soucers

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1900 Impozáns kézzel festett, aranyozott német porcelán étkészlet némi hiánnyal / Exclusive set of vintage chinaware dish set
11305.

Rufpreis:
8 000 HUF

Háború előtti cseh porcelán étkészlet: Levesestál + 4 tál, 6 mély, 6 lapos, 4 süteményes tányér. Jó állapotban / Czech set of tableware
11306.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Renault 1898, matricás díszítésű, aranyozott szegélyű, jelzett Porcelaine de Paris tálka /  French porcelain plate with "Renault 1898" decoration and gold plating on edge, 9,5x9,5cm
11307.

Renault 1898, matricás díszítésű, aranyozott szegélyű, jelzett Porcelaine de Paris tálka /
French porcelain plate with "Renault 1898" decoration and gold plating on edge, 9,5x9,5cm

Rufpreis:
1 200 HUF

Porcelán tükrös, kupicás palack, hibátlan, jelzett Beam Bourbon whisky, C. Miller, m:33 cm
11308.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

11309.

XIX. sz. vége: Komédiások. Kézzel festett porcelán figura (alig észrevehető javítással), két kardos jelzéssel /
XIXth century: Comedians. Hand-painted chinaware figure. (with minor repair) 33 cm

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

11310.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kézzel festett, aranyozott, jelzett japán porcelán dobozka (restaurált tetővel) /  Japanese porcelain box (lid restored), 8cm
11311.

Kézzel festett, aranyozott, jelzett japán porcelán dobozka (restaurált tetővel) /
Japanese porcelain box (lid restored), 8cm

Rufpreis:
800 HUF

Kézzel festett, aranyozott, jelzett japán porcelán vázácska, máz hiba a peremnél /  Hand painted Japanese vase, 12cm
11312.

Kézzel festett, aranyozott, jelzett japán porcelán vázácska, máz hiba a peremnél /
Hand painted Japanese vase, 12cm

Rufpreis:
1 600 HUF

Kislány a libákkal, jelzett Arpd román, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm, h:16 cm
11313.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF