Porzellan Zahl der Lose: 229
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
634314
11302
185
Cimborák, ARPO román bisquitte porcelán, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:22 cm / Romanian bisquitte porcelain figure
632398
11303
185
Kézzel festett, jelzett szuvenír tálka Heilbronn középkori látképével / Hand painted souvenir porcelain plate with Medieval cityscape of Heilbronn, d: 9cm
515736
11304
185
472700
11305
185
cca 1900 Impozáns kézzel festett, aranyozott német porcelán étkészlet némi hiánnyal / Exclusive set of vintage chinaware dish set 647431
11306
185
Háború előtti cseh porcelán étkészlet: Levesestál + 4 tál, 6 mély, 6 lapos, 4 süteményes tányér. Jó állapotban / Czech set of tableware
631958
11307
185
Renault 1898, matricás díszítésű, aranyozott szegélyű, jelzett Porcelaine de Paris tálka / French porcelain plate with "Renault 1898" decoration and gold plating on edge, 9,5x9,5cm
630054
11308
185
2200
Porcelán tükrös, kupicás palack, hibátlan, jelzett Beam Bourbon whisky, C. Miller, m:33 cm
536044
11309
185
24000
557113
11310
185
660805
11311
185
Kézzel festett, aranyozott, jelzett japán porcelán dobozka (restaurált tetővel) / Japanese porcelain box (lid restored), 8cm
661367
11312
185
Kézzel festett, aranyozott, jelzett japán porcelán vázácska, máz hiba a peremnél / Hand painted Japanese vase, 12cm
673656
11313
185
Kislány a libákkal, jelzett Arpd román, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm, h:16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF