Porzellan

Zahl der Lose: 229

Zsolnay zöld eozin mázas kaspó, jelzett, hibátlan, m:11 cm, d:13 cm / Zsolnay eosin pot
11229.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay zöld eozin mázas váza, jelzett, hibátlan, m:25 cm/ Zsolnay eosin vase
11230.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay virágos süteményes készlet, jelzett, egyik tányér sérült, matricás
11231.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kézzel festett, aranyozott, pajzspecséttel jelzett Zsolnay szószos tál /  Hand painted Zsolnay sauce bowl, 23x16x9cm
11232.

Kézzel festett, aranyozott, pajzspecséttel jelzett Zsolnay szószos tál /
Hand painted Zsolnay sauce bowl, 23x16x9cm

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay zöld eozin mázas fülesváza, jelzett, hibátlan, m:22 cm/ Zsolnay eosin vase
11233.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

2 db Hollóházi kulacs, kézzel festett, jelzett, hibátlan, egyikből hiányzik a dugó, m:15-17 cm/ Hollohaza porcelain flask
11234.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db Hollóházi kis bonbonier, egyiken apró csorba, matricásak, jelzettek, d:8-12 cm/ Hollohaza porcelain candy dish
11235.

Rufpreis:
800 HUF

Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett Hollóházi figura /  Hand painted figure, 18cm
11236.

Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett Hollóházi figura /
Hand painted figure, 18cm

Rufpreis:
800 HUF

Gúnár, kézzel festett, jelzett Hollóházi figura /  Hand painted figure, 21cm
11237.

Gúnár, kézzel festett, jelzett Hollóházi figura /
Hand painted figure, 21cm

Rufpreis:
800 HUF

2db kézzel festett jelzett porcelán figura (az egyik Hollóházi) /  Hand painted porcelain figures, 10-12cm
11238.

2db kézzel festett jelzett porcelán figura (az egyik Hollóházi) /
Hand painted porcelain figures, 10-12cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Kézzel festett, jelzett, Hollóházi porcelán Aladdin figura /  Hand painted Aladdin figure, 11x12x8cm
11239.

Kézzel festett, jelzett, Hollóházi porcelán Aladdin figura /
Hand painted Aladdin figure, 11x12x8cm

Rufpreis:
2 000 HUF

Kézzel festett jelzett Hollóházi porcelán férfi figura népviseletben /  Hand painted porcelain figure in Hungarian national costume, 12cm
11240.

Kézzel festett jelzett Hollóházi porcelán férfi figura népviseletben /
Hand painted porcelain figure in Hungarian national costume, 12cm

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF