Porzellan Zahl der Lose: 229
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
673626
11191
185
Egy pár, bazsarózsákkal díszített, kézzel festett, aranyozott, jelzett Zsolnay vázácska / A pair of Zsolay vase with hand painted floral decoration and gold plating, 12cm
675224
11192
185
Zsolnay váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm/ Zsolnay porcelain vase 675231
11193
185
Zsolnay virágos váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:25 cm, d:5 cm 672623
11194
185
Kézzel festett sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán mini kaspó / Handpainted numbered zsolnay chinaware pot m:, d:5 cm 672493
11195
185
Kézzel festett sorszámozott jelzett Zsolnay búzavirág mintás bonbonier / Handpainted numbered Zsolnay chinaware bonbonier 11x11x7cm
672497
11196
185
Kézzel festett sorszámozott pillangó mintás jelzett Zsolnay porcelán bonbonier / Handpainted numbered Zsolay chinaware bonbonier 8x8cm
672547
11197
185
3800
672477
11198
185
40000
677007
11199
185
3db bögre, illetve csupor, közte 2db jelzett Zsolnay / 3 vintage mugs, 9-10cm 676076
11200
185
Zsolnay pillangó mintás süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, összesen: 7db / Zsolnay cake set 676070
11201
185
36000
676098
11202
185
Zsolnay virág mintás süteményes hiányos készlet, matricás, jelzett, hibátlan, összesen: 6 db / Zsolnay cake set
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF