Porzellan

Zahl der Lose: 229

Herendi virág mintás rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, rózsán nagyon apró lepattanás, d:7 cm, m:7 cm /Handpainted Herend porcelain candy dish
11179.

Rufpreis:
2 800 HUF

Herendi táncoló nő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, / Herend chinaware dancing women 23×18 cm
11180.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi virágos kis váza, kézzel festett, jelzett (II.oszt.), hibátlan, m:11 cm / Herend porcelain vase
11181.

Rufpreis:
800 HUF

Viktória mintás, kézzel festett nagyméretű Herendi porcelán padlóváza /  Large handpainted Herend china case 43 cm
11182.

Viktória mintás, kézzel festett nagyméretű Herendi porcelán padlóváza /
Large handpainted Herend china case 43 cm

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Herendi Viktória mintás teáskészlet, kézzel festett, jelzett, újszerű, hibátlan állapotban / Herend Victoria tea set, flawless condition
11183.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Kézzel festett, jelzett, hibátlan, mini Herendi porcelán kínáló tálkák, összesen 2 db /  Hand painted tiny Herendi porcelain bowls, 13×9 (2×) cm
11184.

Kézzel festett, jelzett, hibátlan, mini Herendi porcelán kínáló tálkák, összesen 2 db /
Hand painted tiny Herendi porcelain bowls, 13×9 (2×) cm

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kézzel festett, virágokkal díszített, jelzett Herendi áttört kosárka, hibátlan / Little hand painted Herendi porcelain basket d:12 cm
11185.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kézzel festett jelzett Herendi fogpiszkálótartó / Hand painted Herendi porcelain toothpick holder, 5×6cm
11186.

Kézzel festett jelzett Herendi fogpiszkálótartó /
Hand painted Herendi porcelain toothpick holder, 5×6cm

Rufpreis:
1 400 HUF

Herendi Viktória mintás falikar, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:24 cm, m:19 cm/ Herend porcelain andelstick in flawless condition
11187.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Pillangós-virágos, kézzel festett, aranyozott, jelzett Zsolnay hamutál /  Painted gold plated Zsolnay ashtray, d: 12cm
11188.

Pillangós-virágos, kézzel festett, aranyozott, jelzett Zsolnay hamutál /
Painted gold plated Zsolnay ashtray, d: 12cm

Rufpreis:
1 800 HUF

11189.

6db, matricás, aranyozott, jelzett Zsolnay kávéscsésze alátét /
Porcelain coffee saucers

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1945 előtt Eozinmázas, pajzspecsétes, jelzett Zsolnay vázácska, száján restaurált sérüléssel /  Before 1945 Vintage Zsolnay porcelain vase with eosin glaze, repaired on edge, 12cm
11190.

1945 előtt Eozinmázas, pajzspecsétes, jelzett Zsolnay vázácska, száján restaurált sérüléssel /
Before 1945 Vintage Zsolnay porcelain vase with eosin glaze, repaired on edge, 12cm

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF