Porzellan Zahl der Lose: 229
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
644050
11179
185
Herendi virág mintás rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, rózsán nagyon apró lepattanás, d:7 cm, m:7 cm /Handpainted Herend porcelain candy dish 645828
11180
185
Herendi táncoló nő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, / Herend chinaware dancing women 23×18 cm 658906
11181
185
Herendi virágos kis váza, kézzel festett, jelzett (II.oszt.), hibátlan, m:11 cm / Herend porcelain vase 636148
11182
185
40000
Viktória mintás, kézzel festett nagyméretű Herendi porcelán padlóváza / Large handpainted Herend china case 43 cm 661185
11183
185
120000
Herendi Viktória mintás teáskészlet, kézzel festett, jelzett, újszerű, hibátlan állapotban / Herend Victoria tea set, flawless condition 672900
11184
185
Kézzel festett, jelzett, hibátlan, mini Herendi porcelán kínáló tálkák, összesen 2 db / Hand painted tiny Herendi porcelain bowls, 13×9 (2×) cm 672890
11185
185
Kézzel festett, virágokkal díszített, jelzett Herendi áttört kosárka, hibátlan / Little hand painted Herendi porcelain basket d:12 cm 673227
11186
185
Kézzel festett jelzett Herendi fogpiszkálótartó / Hand painted Herendi porcelain toothpick holder, 5×6cm
636815
11187
185
19000
Herendi Viktória mintás falikar, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:24 cm, m:19 cm/ Herend porcelain andelstick in flawless condition
654782
11188
185
Pillangós-virágos, kézzel festett, aranyozott, jelzett Zsolnay hamutál / Painted gold plated Zsolnay ashtray, d: 12cm
654855
11189
185
673625
11190
185
1945 előtt Eozinmázas, pajzspecsétes, jelzett Zsolnay vázácska, száján restaurált sérüléssel / Before 1945 Vintage Zsolnay porcelain vase with eosin glaze, repaired on edge, 12cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF