Porzellan Zahl der Lose: 229
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
614431
11167
185
Herendi hosszúkás dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18×9 cm
614547
11168
185
Herendi madár pár, kézzel festett, jelzett, lepattanás a csőrnél, m:10 cm 581605
11169
185
Herendi Viktória mintás két fülű váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:25 cm
581634
11170
185
Herendi BFR mintás nagy bonbonier, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:15 cm, d:17 cm, néhány mm.-es lepattanás a rózsán
581645
11171
185
14000
Herendi gyertyatartó pár, jelzett, alig észrevehető kis lepattanásokkal, d:13 cm
497439
11172
185
Kézzel festett sorszámozott rózsás Eton-mintás jelzett Herendi porcelán bonbonier (a rózsán apró sérülés) / Handpainted numbered Herendi chinaware bonbonier (small fault on rose) 12x13cm
499308
11173
185
636852
11174
185
Herendi kínai kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm / Herend girl with flowers in flawless condition
636848
11175
185
Herendi ülő japán kislány a madárral, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm / Herend girl with bird in flawless condition 645842
11176
185
Herendi gyertya tartó, kézzel festett, jelzett, lepattanások a rózsákon, leveleken / Herend chinaware dancing women d:11 cm
643933
11177
185
Herendi Viktória mintás kaspó, jelzett, hibátlan, m.9,5 cm, d:11 cm/ Herend porcelain pot with aries head 643980
11178
185
Herendi Viktória mintás füles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm, d:15,5 cm / Herend porcelain vase
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF