Porzellan

Zahl der Lose: 229

Herendi hosszúkás dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18×9 cm
11167.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi madár pár, kézzel festett, jelzett, lepattanás a csőrnél, m:10 cm
11168.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Viktória mintás két fülű váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:25 cm
11169.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi BFR mintás nagy bonbonier, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:15 cm, d:17 cm, néhány mm.-es lepattanás a rózsán
11170.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi gyertyatartó pár, jelzett, alig észrevehető kis lepattanásokkal, d:13 cm
11171.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

11172.

Kézzel festett sorszámozott rózsás Eton-mintás jelzett Herendi porcelán bonbonier (a rózsán apró sérülés) /
Handpainted numbered Herendi chinaware bonbonier (small fault on rose) 12x13cm

Rufpreis:
8 000 HUF

11173.

Kézzel festett sorszámozott Persil-mintás (petrezselyem), a 175. évfordulóra készült jubileumi jelzett Herendi váza aranyozott széllel hibátlan állapotban/
Handpainted numbered jubilee Herendi chinaware vase in flawless condition 14cm

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi kínai kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm / Herend girl with flowers in flawless condition
11174.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi ülő japán kislány a madárral, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm / Herend girl with bird in flawless condition
11175.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi gyertya tartó, kézzel festett, jelzett, lepattanások a rózsákon, leveleken / Herend chinaware dancing women d:11 cm
11176.

Rufpreis:
2 800 HUF

Herendi Viktória mintás kaspó, jelzett, hibátlan, m.9,5 cm, d:11 cm/ Herend porcelain pot with aries head
11177.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi Viktória mintás füles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm, d:15,5 cm / Herend porcelain vase
11178.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF