https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 229
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
672703
11155
185
0
19000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel festett sorszámozott Gödöllő mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition 14 cm 607152
11156
185
0
5500
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi FR mintájú váza, jelzett, hibátlan, m:14 cm 544350
11157
185
0
5500
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel festett virágokkal díszített jelzett Herendi porcelán tál / Handpainted Herend chinaware bowl 17x13cm
Das Lot is nicht erreichbar
676128
11158
185
0
3600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi virágos falikép, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 19×14 cm 559593
11159
185
0
13000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi fehér Beethoven mellszobor, talpán benyomott formaszám és HEREND jelzés, hibátlan m: 20,5 cm. / Herendi porcelain bust of Beethoven
Das Lot is nicht erreichbar
535707
11160
185
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
~1950 Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herend chinaware vase in flawless condition 13cm
Das Lot is nicht erreichbar
535659
11161
185
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel aranyozott áttört jelzett Herendi porcelán mécsestartó hibátlan állapotban / Handgolded Herend chinaware candle holder in flawless condition 15cm
Das Lot is nicht erreichbar
535615
11162
185
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
~1930 Kézzel festett virágmintás jelzett Herendi porcelán fűszertartó hibátlan állapotban / Handpainted Herend chinaware spice holder in flawless condition 10x6cm 535606
11163
185
0
12000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel festett sorszámozott Fleurs de Indes vertes mintájú jelzett herendi váza hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herend chinaware vase in flawless condition 25cm
Das Lot is nicht erreichbar
536048
11164
185
0
6000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
1955 "A felszabadulási munkaversenyben végzett kiváló munkáért" feliratú aranyozott jelzett Herendi porcelán emlékplakett 13x16cm
Das Lot is nicht erreichbar
542933
11165
185
0
7000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel festett sorszámozott Bouquet de fruits-mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition 18cm 543063
11166
185
0
5000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel festett sorszámozott jelzett Herendi porcelán tölgyfa levél makkal hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herendi chinaware oak leaf with acorn 15x7cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse