Porzellan

Zahl der Lose: 229

Kézzel festett sorszámozott Gödöllő mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition 14 cm
11155.

Kézzel festett sorszámozott Gödöllő mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition 14 cm

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Herendi FR mintájú váza, jelzett, hibátlan, m:14 cm
11156.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Kézzel festett virágokkal díszített jelzett Herendi porcelán tál / Handpainted Herend chinaware bowl 17x13cm
11157.

Kézzel festett virágokkal díszített jelzett Herendi porcelán tál /
Handpainted Herend chinaware bowl 17x13cm

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Herendi virágos falikép, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 19×14 cm
11158.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Herendi fehér Beethoven mellszobor, talpán benyomott formaszám és HEREND jelzés, hibátlan    m: 20,5 cm. / Herendi porcelain bust of Beethoven
11159.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

11160.

~1950 Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herend chinaware vase in flawless condition 13cm

Rufpreis:
8 000 HUF

11161.

Kézzel aranyozott áttört jelzett Herendi porcelán mécsestartó hibátlan állapotban /
Handgolded Herend chinaware candle holder in flawless condition 15cm

Rufpreis:
8 000 HUF

~1930 Kézzel festett virágmintás jelzett Herendi porcelán fűszertartó hibátlan állapotban / Handpainted Herend chinaware spice holder in flawless condition 10x6cm
11162.

~1930 Kézzel festett virágmintás jelzett Herendi porcelán fűszertartó hibátlan állapotban /
Handpainted Herend chinaware spice holder in flawless condition 10x6cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott Fleurs de Indes vertes mintájú jelzett herendi váza hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herend chinaware vase in flawless condition 25cm
11163.

Kézzel festett sorszámozott Fleurs de Indes vertes mintájú jelzett herendi váza hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herend chinaware vase in flawless condition 25cm

Rufpreis:
12 000 HUF

11164.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott Bouquet de fruits-mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition 18cm
11165.

Kézzel festett sorszámozott Bouquet de fruits-mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition 18cm

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kézzel festett sorszámozott jelzett Herendi porcelán tölgyfa levél makkal hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herendi chinaware oak leaf with acorn 15x7cm
11166.

Kézzel festett sorszámozott jelzett Herendi porcelán tölgyfa levél makkal hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herendi chinaware oak leaf with acorn 15x7cm

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF