Porzellan Zahl der Lose: 229
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
675264
11241
185
Apró virágokkal díszített, jelzett Hollóházi porcelán váza, m:18 cm / Chinaware vase in flawless condition 675253
11242
185
2200
Apró virágokkal díszített rózsás jelzett Hollóházi porcelán bonbonier hibátlan állapotban m:14 cm, d:16 cm / Chinaware bonbonier in flawless condition
675240
11243
185
Hollóházi virágos kaspó, jelzett, hibátlan, m:11 cm, d:13 cm 671996
11244
185
Hollóházi jelzéssel ellátott virágokkal és madárral díszített nagyméretű porcelán váza / Hollóházi chinaware vase 37 cm
625094
11245
185
Hollóházi rózsás bonbonier, jelzett, hibátlan, matricás, h:16 cm, m:7 cm
546880
11246
185
Női teniszezőt ábrázoló kézzel festett jelzett Hollóházi porcelán figura / Handpainted Hollóháza chinaware figure 19cm 465654
11247
185
Virágokkal díszített kézzel festett sorszámozott jelzett Hollóházi porcelán tojás alakú bonbonier / Herendi handpainted numbered bonbonier 14x10cm 535842
11248
185
Virágokkal díszített Hollóházi porcelán vázapár, jelzett, matricás, hibátlan / Hollóháza chinaware vases 15 cm
509492
11249
185
2db jelzett Hollóházi BVSC-s porcelán emléktárgy
433571
11250
185
cca 1985 A Miskolci Likőrgyár Milky karamellás kávé tejszínlikőr retro Hollóházi porcelán "üvege" / Socialist beverage chinaware bottle 20 cm
649300
11251
185
Hollóházi virág mintás vázák, jelzettek, hibátlanok, matricásak, összesen: 3 db m:14, m:17 (2×)/Hollohaza porcelain vases 631840
11252
185
Szász Endre által tervezett Hollóházi porcelán dísztányér, jelzett, hibátlan, kopott több helyen / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware plate d: 16cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF