Porzellan

Zahl der Lose: 229

Apró virágokkal díszített, jelzett Hollóházi porcelán váza, m:18 cm / Chinaware vase in flawless condition
11241.

Rufpreis:
1 200 HUF

Apró virágokkal díszített rózsás jelzett Hollóházi porcelán bonbonier hibátlan állapotban m:14 cm, d:16 cm / Chinaware bonbonier in flawless condition
11242.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hollóházi virágos kaspó, jelzett, hibátlan, m:11 cm, d:13 cm
11243.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi jelzéssel ellátott virágokkal és madárral díszített nagyméretű porcelán váza / Hollóházi chinaware vase 37 cm
11244.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi rózsás bonbonier, jelzett, hibátlan, matricás, h:16 cm, m:7 cm
11245.

Rufpreis:
2 000 HUF

Női teniszezőt ábrázoló kézzel festett jelzett Hollóházi porcelán figura / Handpainted Hollóháza chinaware figure 19cm
11246.

Női teniszezőt ábrázoló kézzel festett jelzett Hollóházi porcelán figura /
Handpainted Hollóháza chinaware figure 19cm

Rufpreis:
5 000 HUF

11247.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Virágokkal díszített Hollóházi porcelán vázapár, jelzett, matricás, hibátlan / Hollóháza chinaware vases 15 cm
11248.

Virágokkal díszített Hollóházi porcelán vázapár, jelzett, matricás, hibátlan /
Hollóháza chinaware vases 15 cm

Rufpreis:
3 000 HUF

2db jelzett Hollóházi BVSC-s porcelán emléktárgy
11249.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1985 A Miskolci Likőrgyár Milky karamellás kávé tejszínlikőr retro Hollóházi porcelán "üvege" / Socialist beverage chinaware bottle 20 cm
11250.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi virág mintás vázák, jelzettek, hibátlanok, matricásak, összesen: 3 db m:14, m:17 (2×)/Hollohaza porcelain vases
11251.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szász Endre által tervezett Hollóházi porcelán dísztányér, jelzett, hibátlan, kopott több helyen / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware plate d: 16cm
11252.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF