Porzellan Zahl der Lose: 229
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
673657
11314
185
Kisfiú a libákkal, jelzett Arpd román, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm, h:16 cm 673738
11315
185
2db, matricás, jelzett kínai kávéscsésze (egyiken repedés) / Chinese coffee cups (one with fault)
673733
11316
185
6db, matricás, jelzett kínai kistányér / Chinese coffee saucers
673731
11317
185
4db, matricás, jelzett kínai kistányér / Chinese coffee saucers
673713
11318
185
5db, matricás díszítésű, jelzett kínai kistányér / 5 Chinese saucers, d: 11,5cm
673859
11319
185
Orosz jelzett szamovár, hiányos, kézzel festett, hibátlan, m:21 cm 673963
11320
185
Jelzett japán cukortartó fedél nélkül, kézzel festett, m:10 cm
673822
11321
185
Asztali gyertyatartó, jelzett Chodziez lengyel, matricás, hibátlan, m:15 cm, h:18 cm
673804
11322
185
Cimborák, ARPO román bisquitte porcelán, kézzel festett, repedt, jelzett, m:22 cm / Romanian bisquitte porcelain figure
671902
11323
185
Régi, matricás jelenettel díszített, részben kézzel festett, aranyozott ékszeres dobozka / Vintage jewellery box with idyllic scene and gold plating, 7x5cm
654777
11324
185
Epiag DF Deutschland, jelzett, virágokkal díszített teáskanna / Epiag porcelain tea kettle with floral decoration, 20cm
654773
11325
185
Matricás porcelán kávéskanna (belül kis hibával) / Coffee jug (minor fault inside), 20cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF