Porzellan

Zahl der Lose: 229

Kisfiú a libákkal, jelzett Arpd román, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm, h:16 cm
11314.

Rufpreis:
1 000 HUF

2db, matricás, jelzett kínai kávéscsésze (egyiken repedés) /  Chinese coffee cups (one with fault)
11315.

2db, matricás, jelzett kínai kávéscsésze (egyiken repedés) /
Chinese coffee cups (one with fault)

Rufpreis:
800 HUF

6db, matricás, jelzett kínai kistányér /  Chinese coffee saucers
11316.

Rufpreis:
800 HUF

4db, matricás, jelzett kínai kistányér /  Chinese coffee saucers
11317.

4db, matricás, jelzett kínai kistányér /
Chinese coffee saucers

Rufpreis:
800 HUF

5db, matricás díszítésű, jelzett kínai kistányér /  5 Chinese saucers, d: 11,5cm
11318.

5db, matricás díszítésű, jelzett kínai kistányér /
5 Chinese saucers, d: 11,5cm

Rufpreis:
800 HUF

Orosz jelzett szamovár, hiányos, kézzel festett, hibátlan, m:21 cm
11319.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzett japán cukortartó fedél nélkül, kézzel festett, m:10 cm
11320.

Rufpreis:
2 000 HUF

Asztali gyertyatartó, jelzett Chodziez lengyel, matricás, hibátlan, m:15 cm, h:18 cm
11321.

Rufpreis:
1 600 HUF

Cimborák, ARPO román bisquitte porcelán, kézzel festett, repedt, jelzett, m:22 cm / Romanian bisquitte porcelain figure
11322.

Rufpreis:
1 000 HUF

Régi, matricás jelenettel díszített, részben kézzel festett, aranyozott ékszeres dobozka /  Vintage jewellery box with idyllic scene and gold plating, 7x5cm
11323.

Régi, matricás jelenettel díszített, részben kézzel festett, aranyozott ékszeres dobozka /
Vintage jewellery box with idyllic scene and gold plating, 7x5cm

Rufpreis:
2 000 HUF

Epiag DF Deutschland, jelzett, virágokkal díszített teáskanna /  Epiag porcelain tea kettle with floral decoration, 20cm
11324.

Epiag DF Deutschland, jelzett, virágokkal díszített teáskanna /
Epiag porcelain tea kettle with floral decoration, 20cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Matricás porcelán kávéskanna (belül kis hibával) /  Coffee jug (minor fault inside), 20cm
11325.

Matricás porcelán kávéskanna (belül kis hibával) /
Coffee jug (minor fault inside), 20cm

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF